Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Twitter закрив офіси до понеділка: Маск вмовляє працівників залишитися

Катерина Колонович
Катерина Колонович Новинарка Speka.Media
18 листопада 2022 3 хвилин читання

Twitter розіслав співробітникам лист, повідомляючи, що офіси у п'ятницю будуть закриті. Після ультиматиму Ілона Маска щодо неможливості працювати віддалено, більшість працівників обрало звільнення.

Twitter Inc. у четвер оголосила про тимчасове закриття своїх офісів після того, як Ілон Маск висунув співробітникам ультиматум: залишатися в компанії, «працюючи понаднормово з високою інтенсивністю», або звільнитися з тримісячною вихідною допомогою, повідомляє Bloomberg.

Ввечері співробітники отримали наступний лист, у якому дізналися про закриття офісів:

Привіт,

Ми тимчасово закриваємо наші офісні будівлі, а доступ до бейджів буде призупинено. Офіси відновлять роботу в понеділок, 21 листопада.

Дякуємо за вашу гнучкість. Будь ласка, продовжуйте дотримуватися політики компанії, утримуючись від обговорення конфіденційної інформації компанії в соціальних мережах, пресі чи в інших місцях.

Ми з нетерпінням чекаємо співпраці з вами над захоплюючим майбутнім Twitter.

Twitter.

Закриття до понеділка відбулося після того, як більше працівників, ніж очікувалося, вибрали варіант із звільненням, що спричинило плутанину щодо того, кому все ще слід залишити доступ до приміщень Twitter.

Це новий удар для Маска, який звільнив половину співробітників компанії, коли прийшов на посаду, перш ніж попросити деяких з них повернутися, щоб побудувати платформу, яку він задумав.

Коли у внутрішніх каналах зв'язку Twitter співробітники стали масово оголошувати про звільнення, Маск пом'якшив свій попередній указ щодо віддаленої роботи. «Все, що потрібно для схвалення, — щоб ваш керівник взяв на себе відповідальність за те, що ви зробили чудовий внесок», — написав він в електронному листі у четвер.

Нагадаємо, що після купівлі Twitter Маск звільнив топменеджерів, половину штату та узявся за контрактників. Після цього він залишив без роботи двох старших інженерів соцмережі, які публічно критикували дії скандального мільярдера. На цьому Маск не зупинивіся і висунув працівникам нові жорсткі умови роботи — працювати понаднармово та лише в офісах. Незгодні мали піти з Twitter. Більшість працівників вирішили, що все ж таки легше буде залишити свої посади. Вчора відомий хакер geohot зголосився працювати у Twitter як інтерн. Він стрімив процес роботи з кодом онлайн на платформі соцмережі.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Маск оприлюднив документи, що стосуються скандалу у Twitter із Хантером Байденом

Катерина Колонович 11 годин тому

Маск заблокував Каньє Веста у Twitter за свастику

Катерина Колонович 2 грудня 2022 12:20

Маск готовий випробувати імплант у мозок Neuralink на собі

Катерина Колонович 2 грудня 2022 09:14

Tesla випустила першу серійну вантажівку, яку отримає Pepsi

Катерина Колонович 2 грудня 2022 08:39

Китай звинуватив Starlink у порушенні правил космічного руху

Катерина Колонович 1 грудня 2022 15:01