Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Голова Twitter у Франції йде у відставку, поки Маск готує нові звільнення

Катерина Колонович
Катерина Колонович Новинарка Speka.Media
21 листопада 2022 2 хвилин читання

Голова Twitter Франції йде в відставку, сказавши «Все закінчилося». Демієн Віель був керівником підрозділу протягом семи років. Тим часом у Twitter готуються звільнити ще додаткову кількість співробітників.

Голова Twitter Inc. у Франції оголосив про те, що він залишає пост, у неділю напередодні, можливо, додаткових звільнень на платформі, повідомляє Bloomberg. 

Демієн Віель, що підтвердив свій відхід в окремому повідомленні Bloomberg, керував регіональним відділом близько семи років. Кілька співробітників паризького офісу, в якому було біля 50 співробітників до того, як минулого місяця його очолив мільярдер Ілон Маск, зосереджені на відносинах з рекламодавцями.

Маск, який уже зменшив штат Twitter наполовину в результаті масштабних скорочень, які охопили також більшу частину керівництва компанії, розглядає можливість додаткових звільнень вже сьогодні, 21 листопада. Вони, ймовірно, торкнуться відділів продаж та партнерства.

«Це кінець. Гордість, честь і місію виконано», – написав Віель у Twitter.

Віель відмовився коментувати обставини свого від'їзду або скільки співробітників Twitter залишилося в Парижі.

Окрім того, минулого тижня паризький будинок моди Balenciaga приєднався до інших брендів у виході з Twitter, видаливши свій обліковий запис після того, як Маск придбав платформу соціальних медіа та змінив правила. Інші компанії призупинили рекламу на платформі, зокрема General Motors, Volkswagen, Pfizer і General Mills.

Нагадаємо, що після звільнення топменеджменту та половини персоналу Ілон Маск висунув жорсткі умови для тих, хто ще залишився у компанії: ніякої віддаленої роботи та овертайми. Співробітники мали погодитися або піти, і схоже на те, що більшість обрала звільнення. Адже у четвер офіси Twitter зачинилися до понеділка — Маск намагався домовитися із працівниками. Та схоже на те, що замість пом'якшення умов та досягенння домовленостей, новий власник знову вдасться до масових звільнень. 

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

SpaceX переїжджає у Техас після поразки Ілона Маска у суді Делаверу

Богдан Камінський 16 лютого 2024 17:08

Терористи платять X задля отримання синіх галочок — звіт

Богдан Камінський 15 лютого 2024 16:00

Neuralink Ілона Маска змінила місце реєстрації

Юлія Мирська 14 лютого 2024 08:47

Starlink працює на окупованих територіях, але Маск тут ні до чого — експерти

Анна Нагорна 13 лютого 2024 19:45

Маска знову викликали на допит у справі про купівлю X (Twitter)

Богдан Камінський 12 лютого 2024 18:34