Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

У співробітників Twitter нові умови: овертайм або звільнення

Руслан Сорока
Руслан Сорока Новинар SPEKA
16 листопада 2022 2 хвилин читання

Маск надіслав співробітникам Twitter нового корпоративного листа. У ньому він пропонує прийняти новий режим роботи або звільнитися з компанії.  

Зокрема, в електронному листі Маск просить співробітників онлайн-форму, пише Bloomberg. У формі необхідно пообіцяти залишитися в компанії, працюючи багато годин із «високою інтенсивністю» під час її трансформації, або погодитися на тримісячну вихідну допомогу.

«Щоб Twitter досяг успіху, нам потрібно бути надзвичайно жорсткими. Тільки виняткова продуктивність буде вважатися прохідним балом», — сказав Маск в електронному листі, який було переглянуто Bloomberg. 

Маск також повідомив у листі, що в майбутньому Twitter більше домінуватимуть інженери, які складуть більшість співробітників, що залишилися, і матимуть найбільший вплив у компанії. Також Маск назвав Twitter «компанією, яка виробляє програмне забезпечення і сервери». Однак бізнесмен також додав, що функції дизайну та управління продуктом «як і раніше будуть дуже важливі».

Нагадаємо, Маск публічно карає інженерів Twitter, які звертаються до нього в інтернеті. Двоє старших інженерів втратили посади після критики Маска. Маск звільнив половину з понад 7000 співробітників компанії, разом з більшістю топменеджерів.

Але не усі роблять так, як новий CEO Twitter. Генеральний директор TikTok стверджує, що модерація вмісту соцмережі є життєво важливою. Він припустив, що Ілон Маск і Twitter Inc. йдуть ризикованим шляхом зі своїми звільненнями.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Правила work-life balance: бізнес, медитації та байдарки. Founder та СЕО Unicsoft Олексій Завгородній

Христина Коновалова 12 годин тому

Маск оприлюднив документи, що стосуються скандалу у Twitter із Хантером Байденом

Катерина Колонович 14 годин тому

Чому під час війни і атак по енергетичній інфраструктурі варто використовувати електронні документи

Владислав Миронович 2 грудня 2022 18:00

План безперервності бізнесу: ключові поради, як досягти стійкості

GlobalLogic Ukraine 2 грудня 2022 13:30

Маск заблокував Каньє Веста у Twitter за свастику

Катерина Колонович 2 грудня 2022 12:20