Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Маск закрив угоду з Twitter та звільнив топменеджерів

Катерина Колонович
Катерина Колонович Новинарка Speka.Media
28 жовтня 2022 3 хвилин читання

Новий власник глобальної соцмережі Ілон Маск звільнив кількох керівників Twitter Inc. після того, як завершив поглинання компанії. «Птаха визволено», — написав мільярдер на своїй сторінці.

Маск звільнив генерального директора Парага Агравала та фінансового директора Неда Сігала після завершення угоди. Посади залишили також вищий керівник з юридичних і політичних питань Twitter Віджай Ґадде і головний юрисконсульт Шон Еджетт. У Twitter поки що не дають офіційних коментарів, повідомляє The Wall Street Journal.

Через кілька годин після цих подій Маск написав у своєму Twitter: «Птаха визволено», мабуть, посилаючись на Twitter, логотип якого є синій птах.

Маск вперше погодився купити Twitter у квітні за $44 млрд, потім погрожував вийти з угоди, перш ніж цього місяця знову змінити курс і зобов'язатися завершити придбання. Раніше він висловлював незадоволення деякими з вищих посад у Twitter, якось відповівши на твіт пана Агравала за допомогою емодзі. Він також використовував сайт, щоб висміяти пані Ґадде, вищого юридичного представника, опублікувавши зображення із текстом, який повторював звинувачення у лівій політичній упередженості Twitter.

Цього тижня з'явилися ознаки того, що Маск наблизився до придбання платформи соціальної мережі до крайнього терміну — до 17:00 п'ятниці. Банки почали надсилати гроші для здійсненя угоди. Маск також змінив свою біографію у Twitter на Chief Twit, запостив фотографію того, як він заходить у штаб-квартиру соціальної медіаплатформи у Сан-Франциско, та опублікував у Twitter заяву, в якій пояснює рекламодавцям своє бачення сайту.

Закриття угоди завершує багатомісячну сагу про те, придбає Маск компанію чи ні. Ця угода також передає одну з найвідоміших у світі платформ соціальних медіа під контроль найбагатшої людини світу, що буде мати наслідки для майбутнього онлайн-дискурсу. Називаючи себе абсолютистом свободи слова, Маск пообіцяв обмежити модерацію вмісту на користь свободи слова. Однак такий підхід може спричинити конфлікти з деякими рекламодавцями, політиками та користувачами, які віддадуть перевагу більш модерованій платформі.

SPEKA представляє свої прогнози, яким може стати Twitter Маска.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Маск оприлюднив документи, що стосуються скандалу у Twitter із Хантером Байденом

Катерина Колонович 12 годин тому

SpaceX запустить 7500 супутників Starlink другого покоління

Катерина Колонович 2 грудня 2022 13:09

Маск заблокував Каньє Веста у Twitter за свастику

Катерина Колонович 2 грудня 2022 12:20

Маск готовий випробувати імплант у мозок Neuralink на собі

Катерина Колонович 2 грудня 2022 09:14

Tesla випустила першу серійну вантажівку, яку отримає Pepsi

Катерина Колонович 2 грудня 2022 08:39