Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Маск звільнив старших інженерів, які критикували його у Twitter

Катерина Колонович
Катерина Колонович Новинарка Speka.Media
15 листопада 2022 3 хвилин читання

Мільярдер публічно карає інженерів Twitter, які звертаються до нього в інтернеті. Двоє старших інженерів втратили посади після критики Маска.

Власник Twitter Inc. Ілон Маск, який називав себе «абсолютистом свободи слова», вдався до звільнення інженерів компанії, які публічно критикували його у соціальних мережах, повідомляє Bloomberg.

В одному випадку Маск оголосив про звільнення у твіті. В іншому колишній співробітник повідомив, що його звільнили після того, як він відкрито дорікнув Маску.

Інженер Ерік Фронгофер, який працював над застосунком Twitter для мобільної операційної системи Android, у неділю опублікував один із твітів Маска з коментарем, заявивши, що розуміння Маском технічної частини застосунку Twitter було «неправильним». У відповідь Маск попросив Фронгофера розповісти, перш ніж писати: «Twitter дуже повільний на Android. Що ви зробили, щоб це виправити?»

У понеділок вранці Маск написав, що Фронгофера звільнили. Фронгофер ретвітнув цю публікацію та додав вітальний смайлик, який використовували багато співробітників, коли їх звільнили на початку цього місяця. 

Інший інженер, Бен Лейб, також був звільнений після того, як тегнув Маска. Він ретвітнув той самий технічний пост від Маска, написавши: «Як колишній технічний керівник інфраструктури часових шкал у Twitter, я можу з упевненістю сказати, що ця людина зовсім не розуміє, що говорить». Його також звільнили у неділю.

Відтоді як Маск прийшов до влади наприкінці минулого місяця, у Twitter панує хаос. Маск звільнив половину з понад 7000 співробітників компанії, разом з більшістю топменеджерів, протягом приблизно тижня після купівлі корпорації за $44 млрд.

Також мільярдер стрімко змінив корпоративну культуру. Хоча раніше співробітники не мали звички публічно оскаржувати лідерство у Twitter, вони часто ділилися думками у внутрішніх каналах Slack та листами по пошті, іноді публікуючи критику або занепокоєння.

За словами нинішніх і колишніх співробітників, зміни, здійснені Маском, призвели до відсутності внутрішньої комунікації щодо того, хто керує та які пріоритети компанії.

Нагадаємо, що SPEKA давала власні прогнози, яким може стати Twitter Маска. Ці прогнози вже втілюються у життя, але щодня Маск залишається одним із головних ньюзмейкерів через свої різкі рішення та публічні заяви. Найбільше занепокоєння користувачів спричинило впровадження підписки Twitter Blue, коли кожен охочий за $8 зміг отримати блаткитну галочку «перевіреного» акаунта, чим негайно скористалися тролі. Останнью зміною було скасування приписки внизу постів, що зазначала, яким саме пристроєм користувався автор — Android чи iPhone.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Кінець гри для криптовалют? — The New York Times

Олександр Тартачний 7 годин тому

Маск порівняв менеджерів Twitter, які не вміють писати код, із кавалеристами, що не можуть їздити верхи

Катерина Колонович 8 годин тому

Starlink підвищує тарифи українським користувачам

Катерина Колонович 9 годин тому

Попри заборону китайці масово встановлюють Twitter під час Covid-протестів

Катерина Колонович 12 годин тому

Маск влаштував війну з Apple: він стверджує, що компанія погрожувала видалити Twitter з App Store

Катерина Колонович 14 годин тому