Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Що таке генеративний ШІ та як генерувати відео з аватарами

Vitalii Romanchenko
Vitalii Romanchenko Co-founder @ Elai.io
4 січня 2023 3 хвилин читання

Сьогодні штучний інтелект у топі трендів. Мережа наповнена зображеннями, які згенерували через нейромережу. Та є щось, що вражає ще більше: давайте поговоримо про генеративний ШІ та ШІ-аватарів. 

Генеративний штучний інтелект — це тип технології ШІ, що здатна створювати новий контент на основі набору вхідних даних або правил. АІ-аватари — цифрові представники реальних або вигаданих людей. Ми в Elai.io створюємо наших аватарів на основі відеозаписів реальних акторів, адже ми турбуємось про автентичність нашого продукту.

ШІ-аватар з бібліотеки https://elai.io/ ШІ-аватар з бібліотеки https://elai.io/
Головне призначення ШІ-аватарів — бути оповідачами у відео, які користувачі створюють на нашій платформі. Вони різного гендеру, етносу та віку, щоб підходити будь-якій аудиторії, і вони можуть говорити будь-якою з 69 доступних мов. 

Кількість ідей для відео з ШІ-аватарами просто неосяжна: контент для соціальніх мереж, промовідео, маркетингові ролики, персоналізовані меседжі для продажів. Так, модель штучного інтелекту Elai дозволяє персоналізувати контент та робити його більш привабливим для користувачів — це має величезний вплив на підвищення конверсій та доходів. Навіть більше, компанії заощаджують свій найголовніший ресурс — час, оскільки Elai дозволяє створювати відео за лічені хвилини та оптимально автоматизувати процес. 

Це може здивувати, але відео, створене за допомогою штучного інтелекту, має низку переваг перед відео, що створене традиційними методами. Як ми вже зазначили, це швидкість створення, а також економія: компанії можуть зберегти вагому суму коштів, оскільки більше не потребують наймати знімальну команду та орендувати студію. Також процес пост-продакшену та можливого внесення змін триває мінімум часу та абсолютно не потребує посередників.

Ми в Elai провели дослідження та підрахували, що підхід з використанням генеративного ШІ до створення відео може заощадити кошти та час у середньому в 20 разів. 

Імейл-маркетинг — золота ніша для використання генеративного штучного інтелекту. Варто лише згадати персоналізовані повідомлення для продажів, про які ми говорили раніше. 

Elai.io персоналізований відеоконтент Elai.io персоналізований відеоконтент

За допомогою Elia API та змінних, як-от {{name}}, {{company name}} або будь-яких інших, можна створювати сотні персоналізованих відеоповідомлень за хвилини, а не дні. 

Підіб'ємо підсумки. Генеративний ШІ — це потужна технологія, яку можна використовувати у найрізноманітніших кейсах для створення персоналізованого контенту, зокрема відео із AI-аватарами. Оскільки технологія штучного інтелекту продовжує розвиватися, цілком ймовірно, що у майбутньому ми побачимо ще більш творче та інноваційне використання генеративного AI.

 

 

Якщо ви хочете поділитися з читачами SPEKA власним досвідом, розповісти свою історію чи опублікувати колонку на важливу для вас тему, долучайтеся. Відтепер ви можете зареєструватися на сайті SPEKA і самостійно опублікувати свій пост.
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Як ШІ допомагає тестувати ПЗ: найкращі інструменти для QA Engineer

Anna Kovalova 1 годину тому

Як малому бізнесу ефективно реагувати на нестабільність економіки України

Даніелла Шихабутдінова 22 години тому

Гранти: безкоштовні гроші чи ще одна форма садомазохізму?

Роман Абрашин 26 лютого 2024 13:00

Фінансові установи (нарешті) інтегрують крипту. Яке у цього майбутнє?

Павло Осадчук 23 лютого 2024 18:00

Чи можна довіряти бейбі-монітору та наскільки важлива кібербезпека в інтернеті речей

Bohdan Savchuk 23 лютого 2024 15:45