Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Meta представила нейромережу Make-A-Video, яка генерує відео за текстовим описом

Вадим Добровольський
Вадим Добровольський Редактор стрічки новин
30 вересня 2022 2 хвилин читання

Останнім часом представили кілька нейромереж, що створюють зображення за текстовим описом. Команда інженерів з машинного навчання з Meta пішла далі та створила алгоритм Make-A-Video, здатний створювати невеликі відеоролики за текстовим описом.

За допомогою декількох слів або рядків тексту Make-A-Video може втілити у життя уяву і створити відеоролики. Поки що за допомогою алгоритму Make-A-VideoMake-A-Video вдається отримувати відео низької якості з артефактами, однак у майбутньому розробка може допомогти суттєво просунутися у галузі створення контенту за допомогою штучного інтелекту.

Генеральний директор Meta Марк Цукерберг назвав роботу над Make-A-Video «дивовижним прогресом», зазначивши, що створювати відео значно складніше, ніж фото. Ролики, що генеруються за допомогою алгоритму, тривають не більше 5 секунд і не мають звукового супроводу.

Meta поки що не зробила нейромережу Make-A-Video загальнодоступною. Це може означати, що опубліковані компанією відео могли бути ретельно відібрані, щоб представити алгоритм у кращому світлі. Очікують, що надалі якість роликів, що генеруються нейромережею, буде покращуватися.

У Meta вважають, що такі інструменти створення відео, як Make-A-Video, можуть бути дуже цінними для творців контенту та художників. Однак, як і алгоритми генерації зображень за описом, можуть бути небезпечними. Це пов'язано з тим, що такі алгоритми можна використовувати для дезінформації, пропаганди тощо.

Раніше ми розповідали, що фотобанк Getty Images заборонив завантажувати та продавати зображення, згенеровані нейромережею.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Штучний інтелект нарешті проникає у бізнес — The Economist

Олександр Тартачний 16 хвилин тому

В офісах Meta заборонили обговорювання «делікатних тем»

Руслан Сорока 1 годину тому

У світі дикого венчура: інвестиції в Європі, актуальні оцінки стартапів та багато Q3-звітів з різних індустрій

Владислав Миронович 3 години тому

Facebook може заборонити показ новин для мешканців США

Руслан Сорока 6 грудня 2022 18:57

Сенситивність у мережі: як та чому Meta банить публікації про війну

Богдан Сухомлин 6 грудня 2022 17:15