Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Що розказати про себе, аби отримати роботу: освітній проєкт STEM is FEM провів вебінар із LinkedIn-амбасадоркою Тамарою Міщеріною

Sofiia Tepla
Sofiia Tepla
19 червня 2024 3 хвилин читання

15 млн активних вакансій можна знайти у соціальній мережі LinkedIn. Про це Тамара Міщеріна, Global recruitment and HR Lead у Nova Ukraine та LinkedIn-амбасадорка, розказала під час вебінару «Як використовувати LinkedIn для побудови карʼєри та професійних звʼязків». Подію організував освітній проєкт STEM is FEM.

Під час івенту Тамара наголосила, що варто починати вести LinkedIn ще під час навчання у старших класах школи чи в університеті. Адже ця соцмережа дозволяє молоді зрозуміти, чи підходить їй та чи інша професія: користувачі можуть стежити за спеціалістами у сфері, що цікавить, дивитися, як вони розвиваються та позиціонують себе.

Серед ключових порад для тих, хто тільки починає вести LinkedIn:

  • Визначте мову профілю. Для ведення сторінки краще обирати англійську, це зробить ваш профіль доступним для користувачів з усього світу.
  • Правильно вкажіть ім’я та прізвище. Вказуйте свої ім’я та прізвище саме у такій послідовності і так, як у вашому закордонному паспорті. Це позбавить вас плутанини у комунікації з користувачами соцмережі та колегами.
  • Ставте якісне фото. Обирайте портретне фото хорошої якості для свого профілю. На цій світлині має бути добре видно ваше обличчя.
  • Заповнюйте headline. У вашому профілі, просто під ім’ям та прізвищем, є окремий рядок — headline. При пошуку соцмережа аналізує саме його, тож заповнюйте уважно. Найкраще лаконічно вказати три речі: вашу чинну посаду, позиції, що вас цікавлять, та сферу вашої діяльності.
  • Розкажіть про себе. Навіть якщо ви ще ніде не працювали, вам є чим заповнити свій профіль на LinkedIn. Вкажіть виш, в якому навчаєтесь, згадайте про літню практику та курси, які проходили. Усе це також важливий досвід.
  • Діліться правильним контентом. Пишіть дописи лише про роботу чи навчання, адже алгоритми соцмережі приховуватимуть нерелевантний контент.
  • Розширюйте коло своїх контактів. Надсилаючи запит людині, ви можете додати невелике повідомлення. Скористайтесь цією опцією: поясніть, що розбудовуєте мережу контактів або ж цікавитесь сферою, у якій працює користувач.
  • «Працюйте» зі своєю стрічкою. Ставте реакції на дописи, які вам подобаються, та залишайте коментарі. Так LinkedIn пропонуватиме вам те, що входить до вашої сфери інтересів.

Важливо розуміти, що LinkedIn — це соцмережа, в якій не обов’язково постійно чимось ділитися. Новачкам достатньо почати взаємодіяти з цікавою для них інформацією, аби відчути переваги соцмережі і робити перші кроки в омріяній галузі.


STEM is FEM – перша STEM-екосистема в Україні, яка обʼєднує організації, людей та ідеї, що взаємодіють для популяризації освіти та карʼєри у галузях науки, технології, інженерії та математики. У 2023 році Міністерство закордонних справ України нагородило проєкт званням «Почесний амбасадор України у сфері науково-освітньої дипломатії». STEM is FEM був ініційований українським ІТ-підприємцем та співзасновником інвестиційної групи Roosh Сергієм Токарєвим.

Якщо ви хочете поділитися з читачами SPEKA власним досвідом, розповісти свою історію чи опублікувати колонку на важливу для вас тему, долучайтеся. Відтепер ви можете зареєструватися на сайті SPEKA і самостійно опублікувати свій пост.
50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Бренд, побудований на провокації та сексуалізації: історія Playboy

Артем Беседа 27 червня 2024 17:41

Як я провела Ukrainian Blockchain Week 2024

Владислав Миронович 27 червня 2024 10:00

Що таке DRaaS-рішення і чим воно корисне для бізнесів

Maris Sperga 26 червня 2024 11:36

Розвиток блогу та зважена рекламна стратегія: як компенсувати вплив сезонності на трафік

Наталія Раскопа 24 червня 2024 11:00

Як створити YouTube-оголошення з високою конверсією у 2024 році?

В'ячеслав Юренко 21 червня 2024 19:00