Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Музика життя. Топ-10 застосунків для прослуховування треків

Христина Коновалова
Христина Коновалова journalist, editor
9 грудня 2022 4 хвилин читання

Кожен день проходить веселіше та легше, коли знаходиш улюблену пісню, мелодію або подкаст. А щоб треки завжди були під рукою та допомагали працювати, тренуватися або відпочивати, варто завантажити зручний застосунок у свій смартфон. 

Тож SPEKA вирішила створити для читачів гарний музикальний настрій та підібрала топ-10 застосунків для прослуховування треків.  

Deezer

Гарний застосунок для прослуховування музики та подкастів. В програмі можна обрати найулюбленіші треки з 90 пісень. Також є наступні функції: додати мелодію в папку «Обране», підключити таймер сну, обрати радіо. Крім того, користувач може слухати подкасти в різних жанрах – від комедій до детективів.  

Spotify

В застосунку можна слухати мільйони треків, завантажувати музику, створювати плейлисти, використовувати різні пристрої. Також платформа має зручну систему пошуку для відео та подкастів. А ще люди можуть обирати музику для заняття, роботи або інших активностей.

Shazam

Shazam може працювати офлайн, якщо немає підключення до інтернету. Також в застосунку є можливість швидко шукати потрібні пісні, переглядати текст під час звучання, розпізнавати треки в Instagram, YouTube, TikTok.  Якщо ж музика сподобалася, можна поділитися лінком з друзями в соцмережах.

SoundCloud

Застосунок пропонує обрати для прослуховування будь-яку мелодію з 300-мільйонної колекції. Також можна скачувати треки, щоб слухати їх в режимі офлайн. Якщо ж користувач – творча натура, він може завантажити власні треки та отримати нових прихильників.

YouTube Music

Платформа зберігає більше 70 млн офіційних хитів, реміксів, живих виступів. Користувач може створювати плейлисти, згідно власних уподобань. Тож є можливість знайти музику під настрій або для роботи, тренування, сну. А ще людина може читати тексти пісень та переключити режим треку між аудіо та відео.

Stream

Цікава програма для прослуховування музичних відео на YouTube. Застосунок дозволяє отримати доступ до більше ніж 100-мільйонної колекції. Таким чином, користувач може відтворювати музику в плаваючому плеєрі. А ще Stream запропонує наступні функції: пошук виконавців, створення плейлистів, перегляд топ-чартів, додавання музики в чергу для прослуховування.  

Musicolet

Гарний музичний плеєр, що працює офлайн. Користувач може створювати до 20 черг для прослуховування треків. Також програма дозволяє керувати гарнітурою в режимі паузи, відтворення, перемотки тощо. А ще в Musicolet є редактор тегів, таймер сну, екран блокування, система сповіщень та ін.

Poweramp

Завдяки аудіоплеєру, користувач може слухати музику в різних форматах, використовувати зручний еквалайзер, обирати треки з папок або загальної бібліотеки. Також в застосунку є редактор тегів, екран блокування, різноманітні віджети.

TuneIn Radio

Застосунок дозволяє слухати різноманітну інформацію: спортивні події, музику, новини, подкасти та радіо з усього світу. В програмі зібрано більше 5,7 млн подкастів та понад 100 тис. радіостанцій. TuneIn Radio можна настроїти для прослуховування в різних локаціях: вдома, по дорозі на роботу, в тренажерному залі. Зокрема, для цього необхідно підключити Apple Watch, CarPlay, Google Home, Amazon Echo або Alexa.

RadioFM

Ще один хороший застосунок для прослуховування радіостанцій (50 млн) та подкастів (180 млн). Таким чином, користувач може обирати різноманітний аудіо-контент: музику, новини, комедії, спорт. А ще в програмі є функції автовідключення та будильнику, система пошуку по карті, список обраного та ін. Застосунок підтримує Android Auto, Chromecast, Android Watch, Google Assistant, Automotive OS та Android TV.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

У 2023 році на YouTube українська музика у шість разів популярніша за російську

Максим Красіков 16 вересня 2023 15:00

WhatsApp дозволить використовувати сторонні месенджери у своєму застосунку

Богдан Камінський 11 вересня 2023 16:16

Український стартап Headway запустив культурний проєкт про Україну

Богдан Камінський 6 вересня 2023 16:37

VRNET.io створив для ЗСУ застосунок «Бестіарій» — довідник з ворожої техніки

Богдан Камінський 5 вересня 2023 15:05

Spotify обмежить виплати за рекламу для подкастерів з білим шумом

Богдан Камінський 4 вересня 2023 19:37