Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Як взяти участь у TechCrunch Disrupt 2023 у складі української делегації

Кіра Іванова
Кіра Іванова Редакторка новин The Page/SPEKA
7 серпня 2023 3 хвилин читання

Українські стартапи можуть подати заявки на участь в українській експозиції на TechCrunch Disrupt, що відбудеться 19-21 вересня у Сан-Франциско, США, повідомили в Українському фонді стартапів

Відбір учасників веде Український фонд стартапів разом з Ukrainian bridge та Techosystem за підтримки Міністерства цифрової трансформації, Міністерства економіки, генконсульства у Сан-Франциско та Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України».

До делегації оберуть 10 стартапів.

Які вимоги для стартапу на участь у TechCrunch Disrupt 2023:

  • початковий етап проєктів (Pre-Seed, Seed або Series A);
  • наявність функціональних прототипів для демонстрації продуктів;
  • англомовні засновники або представники команд;
  • проєкти мають бути зареєстровані та здійснювати свою діяльність в Україні та публічно комунікувати українське походження у соцмережах, ЗМІ та профільних ресурсах типу Crunchbase, Pitchbook тощо. 

Журі також звертатиме увагу на перспективу залучення інвестицій, наявність перших користувачів, а також роль участі у конференції для кожного стартапу. 

Як взяти участь у відборі на TechCrunch Disrupt 2023 та коли дедлайн

  • Представники стартапу мають заповнити заявку до 20 серпня 2023 року.
  • Проєкти, що відповідають усім вимогам, будуть запрошені на публічний пітчинг перед експертами 23 серпня

За результатами пітчинг-сесій журі обере 10 компаній в українську делегацію на TechCrunch Disrupt 2023.До української делегації мають увійти конкурентні стартапи в секторах agtech, fintech, cybertech, deep space tech та AI, впевнена Олеся Залуська, керівниця Програми USAID “Конкурентоспроможна економіка України”.

Програма TechCrunch Disrupt 2023 та української делегації

Серед напрямків TechCrunch Disrupt 2023 є SaaS, ШІ-технології, кібербезпека, фінтек, хардвер, космічні технології та інше.

Українські стартапи будуть представлені окремою “алеєю”. Кожний проєкт зможе взяти участь у презентації технологічної екосистеми України на сцені для відвідувачів події. Також у програмі є закриті зустрічі із венчурними інвесторами, урядовцями та українськими стартапами.

“Минулого року Україна брала участь у TechCrunch Disrupt вперше та викликала великий інтерес з боку бізнес-спільноти. Цього року очікуємо на ще більший успіх українського павільйону, новини про нові партнерства і залучені інвестиції»
заступник міністра цифрової трансформації України Олександр Борняков

Організатори української делегації повністю покривають витрати на одного представника від кожного стартапу на участь у конференції, пітчинг, переліт та проживання.

Українські стартапи вже можуть подати заявки на участь в українській експозиції на TechCrunch Disrupt, що відбудеться 19-21 вересня у Сан-Франциско, США Українські стартапи вже можуть подати заявки на участь в українській експозиції на TechCrunch Disrupt, що відбудеться 19-21 вересня у Сан-Франциско, США
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Які українські стартапи перемогли на USF Startup Awards 2023

Богдан Камінський 8 грудня 2023 13:41

Український стартап Respeecher залучив $1 млн інвестицій

Юлія Мирська 7 грудня 2023 12:08

Два українські стартапи перемогли на міжнародному конкурсі інноваторів в Афінах

Богдан Камінський 4 грудня 2023 14:33

У Варшаві 4 українські стартапи перемогли на Demo Day by Kyiv Tech Hub 2023

Юлія Мирська 4 грудня 2023 14:00

Найуспішніші українські стартапи, що підкорили світ: частина 1

Павло Осадчук 4 грудня 2023 13:00