Як взяти участь у TechCrunch Disrupt 2023 у складі української делегації
Українські стартапи можуть подати заявки на участь в українській експозиції на TechCrunch Disrupt, що відбудеться 19-21 вересня у Сан-Франциско, США, повідомили в Українському фонді стартапів.
Відбір учасників веде Український фонд стартапів разом з Ukrainian bridge та Techosystem за підтримки Міністерства цифрової трансформації, Міністерства економіки, генконсульства у Сан-Франциско та Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України».
До делегації оберуть 10 стартапів.
Які вимоги для стартапу на участь у TechCrunch Disrupt 2023:
- початковий етап проєктів (Pre-Seed, Seed або Series A);
- наявність функціональних прототипів для демонстрації продуктів;
- англомовні засновники або представники команд;
- проєкти мають бути зареєстровані та здійснювати свою діяльність в Україні та публічно комунікувати українське походження у соцмережах, ЗМІ та профільних ресурсах типу Crunchbase, Pitchbook тощо.
Журі також звертатиме увагу на перспективу залучення інвестицій, наявність перших користувачів, а також роль участі у конференції для кожного стартапу.
Як взяти участь у відборі на TechCrunch Disrupt 2023 та коли дедлайн
- Представники стартапу мають заповнити заявку до 20 серпня 2023 року.
- Проєкти, що відповідають усім вимогам, будуть запрошені на публічний пітчинг перед експертами 23 серпня.
За результатами пітчинг-сесій журі обере 10 компаній в українську делегацію на TechCrunch Disrupt 2023.До української делегації мають увійти конкурентні стартапи в секторах agtech, fintech, cybertech, deep space tech та AI, впевнена Олеся Залуська, керівниця Програми USAID “Конкурентоспроможна економіка України”.
Програма TechCrunch Disrupt 2023 та української делегації
Серед напрямків TechCrunch Disrupt 2023 є SaaS, ШІ-технології, кібербезпека, фінтек, хардвер, космічні технології та інше.
Українські стартапи будуть представлені окремою “алеєю”. Кожний проєкт зможе взяти участь у презентації технологічної екосистеми України на сцені для відвідувачів події. Також у програмі є закриті зустрічі із венчурними інвесторами, урядовцями та українськими стартапами.
Організатори української делегації повністю покривають витрати на одного представника від кожного стартапу на участь у конференції, пітчинг, переліт та проживання.
