Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс!
Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Що таке пітчинг та як отримати фінансування для стартапу: безкоштовний вебінар

Євген Муджирі
Євген Муджирі Випусковий редактор SPEKA
12 серпня 2022 3 хвилин читання

Як найкраще пітчити, щоб отримати фінансування для свого стартапу? Google for Startups у колаборації з Ukrainian Tech Circle влаштовує безкоштовний відкритий вебінар Getting funded: pitch best practices про пітчинг для українських стартапів.

Лекторкою вебінару буде Startup & VC Lead Google, співзасновниця Ukrainian Tech Circle та United4Ukraine Ніна Левчук.

Учасники вебінару ознайомляться з найкращими практиками та поширеними помилками, яких не варто припускатися під час залучення інвестицій, а також розглянуть весь інвестиційний процес зсередини (від створення інвестматеріалів до проходження due diligence та узгодження умов інвестування).

Також учасники зможуть поставити запитання під час Q&A-сесії представникам венчурних фондів Atlantic Labs та Roosh Ventures.

Вебінар відбудеться 18 серпня о 13:00. Захід має ліміт у 500 учасників, тож радимо не зволікати з реєстрацією.

Про спікерку

Ніна Левчук, Startup & VC Lead Google, співзасновниця Ukrainian Tech Circle та United4Ukraine, має 14 років досвіду в розвитку бізнесу, продажах, маркетингу, стратегуванні та лідерстві команд. У 2022-му Ніна стала співініціаторкою Ukrainian Tech Circle — об'єднання бізнес-ангелів, венчурних інвесторів, ІТ-підприємців, які допомагають українським стартапам, що постраждали від війни.

Про Ukrainian Tech Circle

Ukrainian Tech Circle — це об'єднання бізнес-ангелів, венчурних інвесторів, ІТ-підприємців та професіоналів зі сфери технологій, які будуть допомагати українським технологічним проєктам та стартапам, що постраждали від наслідків російського вторгнення в Україну.

До спільноти Ukrainian Tech Circle вже приєдналися: технологічна компанія Roosh та венчурний фонд Roosh Ventures, венчурні компанії BBQ Capital, Spacecadet,  Samaipata, ff Venture Capital, Caixa Capital Risc, компанії Neurons Lab, Alma, TheGuarantors, Libeo, Silicon Allee, Powder та Google for Startups.

Про Roosh Ventures

Roosh Ventures — це український венчурний фонд, який інвестує на різних стадіях у компанії з Європи та США. Основні напрями — fintech, health tech, consumer tech, геймінг.

У портфелі Roosh Ventures понад 25 компаній, серед яких Deel, Oura Ring, Facemoji, Playco та Alma. Серед фондів-партнерів Roosh Ventures такі відомі світові імена, як Тwitter, Sequoia Capital, A16Z, DST Global та Spark Capital.

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Ларрі Пейдж закриває свій стартап Kittyhawk, який розробляв прототип літальної машини

Юлія Даниленко 24 вересня 2022 14:43

Золота ера венчуру закінчилася. Що робити і куди вкладати кошти інвесторам – Financial Times

Юлія Даниленко 22 вересня 2022 16:46

Данський інвестиційний фонд Seier Capital виділив 10 млн євро для українських стартапів

Вадим Добровольський 20 вересня 2022 20:15

Українці можуть отримати безкоштовну психологічну допомогу на платформі UA Mental Help

UA 🇺🇦🌿 17 вересня 2022 11:33

У США запустили фонд, який проінвестує українські стартапи на $50 млн

Євген Муджирі 16 вересня 2022 10:51