Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Український стартап Giraffe виходить на Product Hunt: що він пропонує і як його підтримати

Андрій Алексєєнко
Андрій Алексєєнко Founder of Giraffe
4 липня 2023 6 хвилин читання

Усім привіт! Мене звати Андрій і я засновник Giraffe. Це онлайн-маркетплейс, що пропонує стартапам, акселераторам та бізнес-ком’юніті топові tech-продукти за знижками. Працювати над проєктом наша команда дизайнерів, розробників та маркетологів почала у 2022 році. 

Я, як людина, що має продуктовий бекграунд і заснував не один B2B-стартап, розумію всю важливість якісного програмного забезпечення. Сьогодні ми оголошуємо про реліз нашого маркетплейсу ділів на Product Hunt і будемо вдячні кожному за підтримку. А як це зробити лише за чотири легкі кроки, ми розповіли наприкінці цієї статті. 

Український стартап Giraffe виходить на Product Hunt Український стартап Giraffe виходить на Product Hunt

Чим особливий Giraffe: місія, аудиторія та цільові ринки

Наша мета — надати стартапам по всьому світу доступ до найкращих продуктів за знижками. Для стартапів на початкових раундах залучення інвестицій це крута змога зекономити на підписках та налаштувати бізнес-процеси. 

При цьому фаундери не втратять якість бізнес-інфраструктури, адже на маркетплейсі представлені лідери на ринку — Google Workspace, AWS, Microsoft, Digital Ocean, HubSpot та багато інших продуктів.

Цільова аудиторія Giraffe:

 • Стартапи Pre-seed — Series A, які швидко зростають та шукають рішення для оптимізації інфраструктурних витрат.
 • Giraffe розширює мережу партнерств з акселераторами та бізнес-ком’юніті, щоб сприяти розбудові екосистеми стартапів, які входять до них. Середнаявних партнерів — Wolves Summit (глобальна конференція, що поєднує між собою стартапи, інвесторів та інших стейкхолдерів), фінське бізнес-ком’юніті Platform6, Creative States, Lift99 та інші.
 • Середній та великий бізнес. На маркетплейсі цінність можуть отримати не лише стартапи, а також бізнеси, в яких уже налагоджені бізнес-процеси. Компанії можуть знайти довгострокові знижки від Google, Microsoft, 1Password, AWS та багатьох інших сервісів. 

Giraffe пропонує знижки стартапам та компаніям з будь-якої країни. Наразі команда фокусується на ринках Центральної та Східної Європи, Штатах, Азії та Індії.

Чому ми вирішили запускатися на Product Hunt

Product Hunt є найбільш популярною платформою для запуску та презентації нових продуктів, особливо у галузі технологій і стартапів. Існує багато причин, чому варто розглянути можливість опублікувати свій продукт на цій платформі:

 • 1
  Цільова аудиторія налічує підприємців, топменеджерів та стартаперів з усього світу. А це і є користувачі нашого продукту, тому впізнаваність серед цих людей для нас пріоритетна. Ми зможемо отримати цінний фідбек, відповіді на запитання і зворотній зв’язок, що допоможе нам покращити продукт і побудувати відносини зі своїми користувачами. Саме тому ми довго готувалися до цієї події і сподіваємося на успіх.
 • 2
  Валідація та зростання. Запуск на Product Hunt дозволяє випробувати Giraffe у великій спільноті ранніх прихильників та відгуків. Якщо він отримає позитивний відгук та велику кількість голосів (upvotes), це може бути підтвердженням інтересу до нашої ідеї та допоможе залучити інвесторів або партнерів для подальшого розвитку.
 • 3
  Рекламні можливості. У разі успішного запуску на Product Hunt наш продукт може привернути увагу медіа, інфлюєнсерів та інших важливих осіб у технологічному середовищі. Це може привести до подальшої реклами, статей та інтерв’ю, що допоможе пришвидшити поширення вашого продукту та залучити нових користувачів.

Як отримати знижку на Giraffe

На Giraffe ви зможете знайти продукти різноманітних категорій, що відповідатимуть вашим бізнес-цілям: сервіси для клієнтської підтримки (Zendesk, Freshworks), CRM (HubSpot, Pipedrive), cloud-платформи для розробки (AWS, Digital Ocean, Azure, Google Cloud), платформи менеджменту паролів (1Password, Keeper, LastPass), креативні тули (Adobe), project-management сервіси (Asana) тощо.

Щоб отримати певний продукт, оберіть його та натисніть Get Deal. В описі продукту ви зможете дізнатися всю необхідну інформацію про сам продукт, знижку, а також підрахувати, скільки коштів зекономите.

Український стартап Giraffe виходить на Product Hunt Український стартап Giraffe виходить на Product Hunt

Giraffe працює на основі підписки. Команда зробила приємну знижку на вартість підписки в день запуску на ProductHunt. Користувач отримає знижку 67% у перші 15 хвилин свого перебування на сайті. Загальна вартість Giraffe підписки становить $300.

Щойно користувач оформить підписку, він матиме доступ до всіх ділів на Giraffe. 

Плани на Giraffe після релізу

Наразі маркетплейс налічує 80+ ділів, а загальна сума free credits на продукти сягає $800 тис. Більшість із них уже доступні, інші поки що ні, але користувач може приєднатися до вейтліста. Коли діл активується, підписник отримає повідомлення на пошту від команди.

У розробленні списки користувацьких рекомендацій схожих продуктів, вдосконалення особистого профілю юзера, можливість підрахувати, скільки було зекономлено загалом, та багато інших фічів.

Також ми працюємо над концептом Giraffe як White label маркетплейсу, доступного для акселераторів та бізнес-ком’юніті. Останні зможуть інтегрувати Giraffe у свою екосистему, змінити інтерфейс на кольори власного бренда та надати своїм стартапам доступ до усіх ділів Giraffe, а це фактично більш ніж $1,2 млн потенційних заощаджень. 

Український стартап Giraffe виходить на Product Hunt Український стартап Giraffe виходить на Product Hunt

Як підтримати Giraffe на Product Hunt:

 • перейти за посиланням;
 • увійти або зареєструватися на платформі Product Hunt;
 • натиснути на прямокутник із текстом Upvote;
 • залишити відгук про сервіс.
Якщо ви хочете поділитися з читачами SPEKA власним досвідом, розповісти свою історію чи опублікувати колонку на важливу для вас тему, долучайтеся. Відтепер ви можете зареєструватися на сайті SPEKA і самостійно опублікувати свій пост.
50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Netpeak Group запустив подкаст «Це по роботі» про бізнес та IT

Богдан Камінський 14 хвилин тому

Аналіз ринку та планування маркетингової стратегії: як досягти оптимального результату

Viktor Gozhyi 1 годину тому

Які українські стартапи перемогли на USF Startup Awards 2023

Богдан Камінський 3 години тому

Google збрехав щодо продуктивності нової моделі ШІ Gemini, принаймні в одному відео

Олександр Тартачний 3 години тому

Кросплатформені рекламні стратегії: інтеграція контенту між різними платформами для збільшення охоплення

Максим Купченко 7 годин тому