Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Українські протези Esper Bionics увійшли до рейтингу найкращих інновацій та прикрасили обкладинку Time

Катерина Колонович
Катерина Колонович Новинарка Speka.Media
11 листопада 2022 2 хвилин читання

Українська компанія Esper Bionics потрапила до топ-200 інновацій за версією журналу Time зі своєю розробкою — роботизованою рукою Esper. Інновація у світі протезів також прикрасила обладинку американського видання.

Завдяки прогресу в галузі штучного інтелекту та цифрового оброблення сигналів протез руки Esper Bionics є першим хмарним роботом-протезом на базі ШІ, який з часом стає розумнішим. Легкий пристрій має до 24 переносних датчиків, які виявляють і обробляють м'язову активність і мозкові імпульси. Машинне навчання на платформі Esper дозволяє руці з часом діяти більш інтуїтивно, пише Time.  

Український інноваційний винахід на обкладинці Time Український інноваційний винахід на обкладинці Time

Генеральний директор і співзасновник Esper Bionics Діма Ґазда, лікар та інженер, вважає, що ринок протезів дозрів до змін та закладає основу для біонічного майбутнього. «Найважливішою технологією, розробленою у найближчі 30 років, буде електроніка всередині людського тіла», — каже він.

Esper Bionics брав участь у категорії «Доступність». Загалом у рейтингу понад десять категорій, як-от «Зелена енергетика», AR/VR, «Їжа та напої», «Краса», «Дизайн», «Фітнес», «Розваги» тощо.

Для участі потрібно було подати онлайн-заявку. Журі редакції оцінювало розробки кандидатів за різними критеріями: ефективність, оригінальність, амбіції та вплив.

Нагадаємо, що у Львові відкриють один із найбільших реабілітаційних центрів у Європі під назвою UNBROKEN. Його створять за підтримки Міністерства охорони здоров'я України. Там лікуватимуть людей, що постраждали від війни. 

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Британський стартап створив комп'ютерні ігри для собак, що запобігають деменції

Катерина Колонович 6 хвилин тому

Складна зима, ІТ-фриланс, якою буде допомога Україні. Кращі матеріали тижня

Юлія Даниленко 2 години тому

Як працюють ІТ-фрилансери, що треба для збереження талановитих працівників та в чому полягає нова етика українського бізнесу: тиждень у «Спільноті»

Владислав Миронович 19 годин тому

У Каліфорнії запустили виробництво електричних тракторів зі штучним інтелектом

Катерина Колонович 2 грудня 2022 15:14

Рейтинг популярності повербанків від Prom.ua

Христина Коновалова 2 грудня 2022 14:24