Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс!
Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Майстерня протезів та 3Д-друк кісткових імплантів: у Львові побудують один із найбільших реабілітаційних центрів у Європі

Наталія Миронова
Наталія Миронова Випускова редакторка SPEKA
13 червня 2022 2 хвилин читання

У Львові відкриють один із найбільших реабілітаційних центрів у Європі під назвою UNBROKEN. Його створять за підтримки Міністерства охорони здоров'я України. Там лікуватимуть людей, що постраждали від війни. 

"На жаль, повноцінної реабілітації в Україні поки що немає, тому людям доводиться виїжджати за кордон. Будівництво нового сучасного реабілітаційного центру у Львові життєво потрібне не тільки для міста, а й для всієї країни", — повідомляють на сайті проєкту.

Для створення центру вже запустили платформу UNBROKEN Ukraine: тут обіцяють зібрати найновіші технології реконструкції, зокрема реконструктивну хірургію, ортопедію та роботичне протезування.

Унікальність центру полягатиме в його універсальній проблематиці: окрім хірургії, ортопедії, фізичної та психологічної реабілітації буде також великий центр опікової травми, майстерня протезів та 3Д-друк кісткових імплантів.

Наприклад, хірургія передбачена за всіма травматичними напрямами: реконструктивна, пластична, реплантаційна, регенеративна, трансплантація обличчя та кінцівок;підготовка культі та культітримача, екзопротезування. А ортопедія передбачає як встановлення кісткових біоімплантів та екзоскелетів, так і реконструктивні операції на кінцівках та мікрохірургію п'ястка, а також ендопротезування.

Один із проєктів, з яким планує співпрацювати центр, Esper Bionics — hardware-стартап, який розробляє IoT-пристрої у сфері протезування. Це єдина компанія в Україні з подібними проєктами. Серед розробок команди — роборука з інтуїтивним контролем Esper Hand.

0
Прокоментувати
Інші матеріали

В Україні «друкуватимуть» імпланти для постраждалих у війні

Ольга Кротовська 20 травня 2022 11:34

У Glovo тепер можна викликати лікаря додому. Послуга працює у Києві та Львові

Роман Судольський 10 травня 2022 17:16

Всеукраїнська спілка парамедиків відкрила вільний доступ до платних курсів з медичної допомоги

Катерина Венжик 24 лютого 2022 13:00

Три дози вакцини Pfizer/BioNTech краще захищають від «Омікрону» – дослідження

Роман Судольський 9 грудня 2021 13:05