Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс!
Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Українські стартапи у Лас-Вегасі. Які проєкти покажуть українці на Consumer Electronics Show

SPEKA Media
6 січня 2022 3 хвилин читання

У наймасштабнішій у світі виставці технологій вперше беруть участь одразу вісім українських стартапів.  

Consumer Electronics Show (CES) – глобальна виставка електроніки, яку проводять у Лас-Вегасі від 1967 року. CES збирає під одним дахом понад 170 тис. відвідувачів зі 160 країн. Свого часу тут вперше представили відеомагнітофон, DVD та iPad. 

Виставка проходить офлайн з 5 до 7 січня, участь у ній братимуть понад 2 тис. компаній.  У цьому році Український фонд стартапів та Western NIS Enterprise Fund відібрали вісім переможців з майже 100 конкурсантів та привезли їх до Лас-Вегасу.  

Директор USF Павло Карташов розповів SPEKA про ці стартапи та участь України у CES. 

Які стартапи представляють Україну у Лас-Вегасі

Esper Bionics
Effa
Cardiomo
Manna
Neverdark
Quidi
Unlink VR
ComebackMobility

Роботизований протез кисті Esper Bionics. Засновник Esper Дмитро Газда створив біонічний протез, надихнувшись дружбою із дівчинкою, яка втратила руку в автомобільній аварії. 

Органічна зубна щітка Effa, яка складається з паперу, кукурудзяного крохмалю та нейлонової щетини, завдяки чому вона повністю переробляється.

Розумний датчик на милицю ComebackMobility, який через сенсори контролює та фіксує у програмі навантаження на тіло. Це допомагає пришвидшити процес відновлення, знизити ризик ускладнень та запобігти повторній травмі.

Шолом Unlink VR, у якому замість дротів безпечні лазерні промені, що дозволяють грати, не обмежуючи рухи гравця. 

Стартап Manna за допомогою смартфону, натільних сенсорів та сучасної 6DoF-навігації створює персоналізований анімований аватар користувача. За задумом авторів, аватар може переміщатися у різних локаціях, спілкуватися з аватарами інших людей, ставити їм лайки, ділитися контентом з Manna у соцмережах.

Біокамін Neverdark зі справжнім вогнем, але без диму та запаху. Його заправляють спеціальними картриджами, власник може обрати комфортний рівень полум'я.

Серцевий датчик Cardiomo дозволяє запобігти розвитку серцево-судинних захворювань. Пристрій кріпиться біля серця за допомогою спеціального пластиру з датчиком. З його допомогою можна відстежувати через мобільний застосунок показники ЕКГ, частоту серцебиття та дихання, якість сну. За тривожних ситуацій гаджет надсилає SOS-попередження родичам та лікарям.

Емоційна світлодіодна маска Qudi відтворює рух губ під час розмови та транслює емоцію спікера, використовуючи базу з шести вбудованих емоцій. Через Bluetooth та застосунок можна вибрати емоджі чи малюнки, які транслюватимуться на масці. 

Українські стартапи на CES Українські стартапи на CES

На 2022 рік Український фонд стартапів запланував глобальне роадшоу українських стартапів, зокрема участь у London Tech Week, Expo 2020 у Дубаї та Web Summit у Лісабоні.

Якщо ви хочете поділитися з читачами SPEKA власним досвідом, розповісти свою історію чи опублікувати колонку на важливу для вас тему, долучайтеся. Відтепер ви можете зареєструватися на сайті SPEKA і самостійно опублікувати свій пост.
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Перспективні стартапи та новий нетворкінг: які виклики й тенденції чекають на ІТ-ринок

Наталія Миронова 15 годин тому

IT-холдинг Roosh купив за шестизначну суму частку в українському стартапі Neurons Lab

Вадим Добровольський 17 годин тому

Ларрі Пейдж закриває свій стартап Kittyhawk, який розробляв прототип літальної машини

Юлія Даниленко 24 вересня 2022 14:43

Золота ера венчуру закінчилася. Що робити і куди вкладати кошти інвесторам – Financial Times

Юлія Даниленко 22 вересня 2022 16:46

Данський інвестиційний фонд Seier Capital виділив 10 млн євро для українських стартапів

Вадим Добровольський 20 вересня 2022 20:15