Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Українська EdTech-компанія Preply залучила $70 млн

Богдан Камінський
Богдан Камінський
19 липня 2023 2 хвилин читання

Платформа для вивчення мов Preply залучила $70 млн, щоб розширити використання штучного інтелекту. Про це повідомляє CNBC.

Компанія зібрала кошти шляхом випуску нових акцій та боргових зобов'язань. Раунд очолила венчурна фірма Horizon Capital, яка спеціалізується на інвестуванні в підприємців, що розвиваються, зокрема, в Україні.

Це фінансування є доповненням до раунду Серії С на суму $50 млн, проведеного Preply торік. Загальний обсяг залучених інвестицій складає понад $170 млн.

Співзасновник та генеральний директор Preply Кирило Бігай сказав, що компанія використає ці кошти, щоб «розширити лідерство в категорії [онлайн-вивчення мов] завдяки репетиторам-людям на основі штучного інтелекту».

Що відомо про Preply

Preply заснували у 2012 році в Україні, але зараз компанія базується в США. Платформа з'єднує людей з реальними викладачами для вивчення іноземних мов

Кожен репетитор ділиться своїм профілем, який можуть переглядати студенти, і встановлює погодинну ставку за уроки. Платформа стягує комісію від погодинної оплати, яку беруть викладачі. 

Preply також продає свої послуги великим підприємствам, які використовують їх для покращення рівня володіння іноземними мовами своїх команд. Компанія поки що не є прибутковою, хоча за останні три роки доходи зросли вдесятеро.

Фірма вже використовує машинне навчання, щоб краще підбирати учнів та викладачів. Зараз вона впроваджує більше ШІ у свою пропозицію, запустивши асистента для викладачів, який допомагає створювати вправи, пояснювати граматику та починати розмови.

0
Прокоментувати
Інші матеріали

З Tesla пішов керівник проєкту суперкомп'ютера Dojo

Артем Житкевич 16 хвилин тому

ШІ від Google допомагатиме McDonald's готувати їжу

Артем Житкевич 10 годин тому

Google представила ШІ прискорювач Cloud v5p

Артем Житкевич 10 годин тому

Acer випускає ігровий ноутбук Nitro V 16 — фото

Артем Житкевич 12 годин тому

Google оновила свого чат-бота Bard за допомогою нейромережі Gemini

Артем Житкевич 12 годин тому