Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Топ-10 застосунків для вивчення іноземних мов

Христина Коновалова
Христина Коновалова journalist, editor
28 жовтня 2022 4 хвилин читання

У сучасному світі не обійтися без знання мов, адже колеги можуть перебувати у різних точках планети — від Японії до Бразилії чи Нової Зеландії. Володіння англійською — базова навичка для тих, хто хоче досягти успіху. А ще краще, коли людина може спілкуватися двома або навіть трьома іноземними мовами. Це складне завдання? Насправді це реально, якщо постійно здобувати нові знання. 

SPEKA обрала топ-10 застосунків, що допоможуть вивчити англійську, іспанську або китайську у зручний час — на вихідних, у перервах або у дорозі.  

Duolingo

Застосунок допомагає покращити знання англійської. В Duolingo людина може тренувати англійську під час гри, коли треба відповідати на запитання та виконувати завдання.  

Babbel

Програма пропонує вивчати 13 мов, зокрема турецьку, французьку, іспанську, німецьку, польську, індонезійську. Урок триває лише 10-15 хвилин. Також реально вдосконалювати вимову, для цього у Babbel створена технологія розпізнавання слів. 

Quizlet

Цікавий застосунок, де людина використовує картки для вивчення мови. Тут можна створювати свої варіанти або обирати з пропозицій інших користувачів. Таким чином можна збільшити словниковий запас, вивчити нові теми, надолужити прогалини у знаннях.

Busuu

Програма дає змогу обрати для вивчення будь-яку з 12 мов, наприклад, арабську, китайську, португальську, японську, італійську, іспанську. В застосунку можна обрати курси для навчання, роботи або подорожі. Є різні рівні складності. Також можна спілкуватися з носіями мови. 

Italki

На платформі можна вивчати понад 10 мов безпосередньо з репетиторами, зокрема, корейську, португальську, німецьку, іспанську, японську, арабську. Урок триватиме від 30 до 90 хвилин. Крім навчання можна спілкуватися з іншими учасниками спільноти, обговорювати новини або цікаві теми.

Preply

Сервіс допоможе вдосконалити знання з понад 15 мов. Це данська, шведська, голландська, норвезька, фінська та інші. Крім того, у Preply є можливість займатися математикою чи музикою. Ці знання вам допоможуть здобути репетитори. Також у застосунку є такі функції, як календар занять, словник, тестування, чат.  

BBC Learning English

Застосунок для тих, хто хоче вивчати британську англійську. Можна обирати різні програми: на роботі, огляд новин, спілкування тощо. Цікаві аудіопрограми можна завантажити. На платформі щодня з'являються нові уроки. А щоб не забути про навчання, є можливість налаштувати повідомлення. 

Lingokids

Непоганий застосунок для дітей з вивчення англійської. Для цього розробники Lingokids створили 1200 інтерактивних завдань. Навчання відбувається у формі гри. Дитина англійською читає, дізнається про математику, технології, музику. Також на платформі можна співати, розгадувати вікторини та дивитися відеороліки. 

Ablo

Застосунок для спілкування з іноземцями. Соціальна мережа допомагає вдосконалювати знання з англійської, французької або португальської, коли спілкуєшся з носіями мови. Є функція відеозв'язку. 

HSK1 Chinesimple

Оптимальний застосунок для вивчення китайської мови. Можна вчити нові слова та повторювати їх за допомогою карток. Також є різні ігри, що допомагають запам'ятати, як пишеться, перекладається та звучить слово або речення. Застосунок рівня HSK1 підходить для початківців. Якщо людина знає мову краще, треба обирати HSK2, HSK3 і т. д. 

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Як стати найпопулярнішим застосунком в App Store? Ключові висновки з подкасту з Євгеном Лейбовим, VP of Marketing у Reface

Богдан Сухомлин 30 січня 2024 17:30

Tinder припиняє роботу в білорусі з 15 лютого

Богдан Камінський 16 січня 2024 14:10

Найгучніші інвестиційні угоди та продажі 2023 року в українському IT

Богдан Камінський 10 січня 2024 12:19

Duolingo звільняє перекладачів та починає використовувати ШІ

Кіра Іванова 9 січня 2024 15:33

Завдяки програмі Lingva Polska українці можуть безплатно вивчати польську

Богдан Камінський 8 січня 2024 12:50