Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Топ-5 сервісів, які розробили українці

Артем Житкевич
Артем Житкевич
4 червня 2023 3 хвилин читання

Українські розробники створили багато сервісів, що вразили світ своїм інноваційним підходом та високою якістю. Speka в ці вихідні нагадує про п'ять найвідоміших з них.

Grammarly

Програма, створена Алексом Шевченком, Максимом Литвином та Дмитром Лідером, покращує писемну англійську мову. Вона використовує Шl для виправлення граматичних, орфографічних і стилістичних помилок. Більше ніж 30 мільйонів людей по всьому світу користуються цим сервісом. Grammarly доступний як для ПК, так і для смартфонів.

Reface

Це мобільний додаток для операційних систем iOS та Android, розроблений Романом Могильним, Ярославом Бойко та їхньою командою, що використовує штучний інтелект. Він дозволяє вставити ваше обличчя в кліп Шакіри або сцену з фільму «Титанік». У 2020 році його завантажували навіть частіше, ніж популярні додатки TikTok і Netflix. Крім цього, стартап Reface створив додаток «Мемомет», що дозволяє створювати меми з українським контентом, та Restyle, що стилізує відео за допомогою ШІ.

Jooble

Цей сайт є агрегатором вакансій і призначений для пошуку роботи. Він був розроблений Романом Прокоф'євим. Jooble збирає вакансії з 17 тисяч джерел, включаючи джоб-сайти, сторінки компаній і рекрутингові агенції. Цей сервіс дозволяє легко шукати вакансії за локацією, галуззю та назвою посади. Він працює в 69 країнах і доступний як мобільний додаток або веб-версія.

Depositphotos

Це найпопулярніший фотобанк в Європі та США, який пропонує широкий вибір стокових фотографій, ілюстрацій, векторних зображень і відео. Цей сервіс був розроблений Дмитром Сергєєвим. Depositphotos має вражаючу кількість користувачів — 36 мільйонів, а їх база даних нараховує понад 265 мільйонів файлів. Сервіс доступний у форматі мобільного додатка для смартфонів і веб-версії.

Preply

Сервіс, що допомагає знайти репетиторів за різними критеріями: ціна, національність і мова. Користувачі можуть обирати зручний час занять в календарі репетитора та слідкувати за прогресом на платформі. Ргерlу пропонує більш ніж 32 тисячі репетиторів із 203 країн. Авторами даного сервісу є Кирило Бігай, Сергій Лук'янко та Дмитро Волошин.

0
Прокоментувати
Інші матеріали

ШІ-помічник програміста Google Studio Bot став доступним у 170 країнах світу

Артем Житкевич 11 годин тому

Intel зіткнулася з величезним попитом на прискорювачі обчислень Gaudi2 у Китаї

Артем Житкевич 13 годин тому

YouTube представив нові інструменти на основі ШІ

Юлія Мирська 22 години тому

Китайська "війна ста моделей" штучного інтелекту може закінчитись

Юлія Мирська 22 вересня 2023 10:14

Microsoft представила об’єднаний Copilot — ШІ-помічника для Windows, Microsoft 365 та Edge

Богдан Камінський 21 вересня 2023 19:48