Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Українська EdTech-компанія Preply залучила $50 млн інвестицій

Роман Судольський
Роман Судольський Журналіст
13 липня 2022 2 хвилин читання

Preply, українська платформа для вивчення іноземних мов онлайн, залучила інвестиційний раунд серії С у розмірі $50 млн. Компанія не розголошує оцінку бізнесу та інші фінансові параметри угоди. За словами співзасновника та CEO Preply Кирила Бігая, додаткове фінансування дозволить збільшити присутність компанії в США та Європі.

Хто інвестував

Раунд інвестицій очолила компанія Owl Ventures. До фінансування доєднались попередні інвестори Preply: Diligent Capital, Hoxton Ventures, Educapital, Evli Growth Partners та співзасновник Grupa Pracuj Пшемислав Гацек. Також у раунді взяли участь нові інвестори – Swisscom Ventures і Orbit Capital.

Про Preply

Preply — онлайн-платформа для вивчення мов, яка об'єднує понад 32 тис. репетиторів, які викладають 50 мов сотням тисяч учнів у 180 країнах світу. За допомогою алгоритму машинного навчання рекомендовані викладачі створюють персоналізовані плани уроків відповідно до бюджету, розкладу та поточних знань учня. За останні два роки кількість людей, які користуються застосунком Preply, зросла в чотири рази.

Компанію заснували в 2012 році українці Кирило Бігай, Сергій Лук'янов та Дмитро Волошин. Сьогодні в Preply працює понад 400 співробітників у 30 країнах Європи, Північної та Південної Америки, Африки та Азії. Засновники планують побудувати глобальну онлайн-спільноту для вивчення мов. За минулий рік Preply потроїла розмір B2B-напряму, серед клієнтів – Bytedance (TikTok), Mercedes та McKinsey.

Офіси Preply розташовані в Україні, США та Іспанії. За останні кілька місяців міжнародний персонал компанії запустив низку ініціатив на підтримку України, зокрема програму безкоштовної мовної допомоги для українців, які перетинають кордони та починають вивчати нову мову.

Загалом з моменту створення компанія Preply зібрала понад $100 млн інвестицій. На наступному раунді оцінка компанії може перевищити $1 млрд. Таким чином, Preply має шанси стати п'ятим українським єдинорогом – після Grammarly, GitLab, People.ai та airSlate.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

MacPaw представив мультфільми про кібербезпеку — відео

Богдан Камінський 30 листопада 2023 18:50

Google інвестує $10 млн у навчання студентів кібербезпеці в ЄС та Україні

Богдан Камінський 29 листопада 2023 15:46

Інвестиції в фінтех в ЄС уповільнились, крім сектору ШІ — дослідження KPMG

Богдан Камінський 8 листопада 2023 18:28

Український Roosh Ventures інвестував у берлінський стартап GlassFlow

Богдан Камінський 6 листопада 2023 13:37

Корпоративне навчання: навіщо потрібне та як організувати

Victoriia Palaguta 26 жовтня 2023 12:15