Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс!
Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Українська EdTech-компанія Preply залучила $50 млн інвестицій

Роман Судольський
Роман Судольський Головний редактор SPEKA
13 липня 2022 2 хвилин читання

Preply, українська платформа для вивчення іноземних мов онлайн, залучила інвестиційний раунд серії С у розмірі $50 млн. Компанія не розголошує оцінку бізнесу та інші фінансові параметри угоди. За словами співзасновника та CEO Preply Кирила Бігая, додаткове фінансування дозволить збільшити присутність компанії в США та Європі.

Хто інвестував

Раунд інвестицій очолила компанія Owl Ventures. До фінансування доєднались попередні інвестори Preply: Diligent Capital, Hoxton Ventures, Educapital, Evli Growth Partners та співзасновник Grupa Pracuj Пшемислав Гацек. Також у раунді взяли участь нові інвестори – Swisscom Ventures і Orbit Capital.

Про Preply

Preply — онлайн-платформа для вивчення мов, яка об'єднує понад 32 тис. репетиторів, які викладають 50 мов сотням тисяч учнів у 180 країнах світу. За допомогою алгоритму машинного навчання рекомендовані викладачі створюють персоналізовані плани уроків відповідно до бюджету, розкладу та поточних знань учня. За останні два роки кількість людей, які користуються застосунком Preply, зросла в чотири рази.

Компанію заснували в 2012 році українці Кирило Бігай, Сергій Лук'янов та Дмитро Волошин. Сьогодні в Preply працює понад 400 співробітників у 30 країнах Європи, Північної та Південної Америки, Африки та Азії. Засновники планують побудувати глобальну онлайн-спільноту для вивчення мов. За минулий рік Preply потроїла розмір B2B-напряму, серед клієнтів – Bytedance (TikTok), Mercedes та McKinsey.

Офіси Preply розташовані в Україні, США та Іспанії. За останні кілька місяців міжнародний персонал компанії запустив низку ініціатив на підтримку України, зокрема програму безкоштовної мовної допомоги для українців, які перетинають кордони та починають вивчати нову мову.

Загалом з моменту створення компанія Preply зібрала понад $100 млн інвестицій. На наступному раунді оцінка компанії може перевищити $1 млрд. Таким чином, Preply має шанси стати п'ятим українським єдинорогом – після Grammarly, GitLab, People.ai та airSlate.

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Золота ера венчуру закінчилася. Що робити і куди вкладати кошти інвесторам – Financial Times

Юлія Даниленко 22 вересня 2022 16:46

Нова суворість. Чому ринок технологій стає вимогливішим?

Ivan Verstyuk 18 вересня 2022 16:08

У США запустили фонд, який проінвестує українські стартапи на $50 млн

Євген Муджирі 16 вересня 2022 10:51

Стартап Максима Плахотнюка ATLANT 3D Nanosystems отримав $15 млн інвестицій

Євген Муджирі 13 вересня 2022 10:14

У Viber розробили чатбота для українських вчителів: як він допоможе у дистанційному навчанні

Євген Муджирі 8 вересня 2022 13:55