Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Три найкращі YouTube-канали про криптовалюти: на що підписані українці?

Kateryna Romanenko
Kateryna Romanenko Digital-журналіст
30 жовтня 2023 5 хвилин читання

Світ фінансів та інвестицій завжди мав попит на більший інтерес публіки. І не тільки щодо заробітку, а й задля персонального освітнього зростання та можливості вивчити більше про структуру інвестиційного ринку. Попит на знання збільшився у декілька разів, відколи криптовалютна індустрія набрала широкої популярності у світі.

YouTube не став винятком, на платформі існує велика кількість освітньо-розважальних каналів про криптовалюти, адже криптовалютна індустрія динамічно розвивається та змінюється. Відстежити всі події буває нелегко, проаналізувати тенденції ще складніше. Тому криптоентузіастам часто доводиться звертатись до роликів на YouTube, де криптотрейдери, інфлюєнсери та навіть звичайні користувачі діляться своєю думкою і допомагають пояснити складне простими словами. 

Більшість користувачів не звикли користуватись статтями на відповідні теми, тому що зазвичай такі матеріали мають складну структуру та термінологію. Але YouТube — інша річ, платформа надає доступ до великої кількості відеоматеріалів, присвяченим криптовалютам. Які серед них найкращі, розглянемо у статті.

Рассел Бренд: комік, актор та криптовалютний шоумен

Рассел Бренд. Джерело: X Рассел Бренд. Джерело: X

Рассел Бренд, відомий британський комік, актор, громадський діяч та шоумен, створив один із найдавніших каналів  у 2007 році. На своєму каналі він ділиться враженнями та думками про фінансові світові події та криптовалюту англійською мовою.

Бренд також виявив великий інтерес до біткоїна як інвестиційного засобу та регулярно обговорює цю тему на своєму вебсайті, в YouTube та Twitter. Він часто запрошує гостей, маючих досвід інвестування в біткоїн, роблячи свій канал привабливим для початківців, які цікавляться інвестиціями та криптовалютами. 

«Біткоїн має силу революціонізувати глобальні фінансові системи, криптовалюти — це майбутнє грошей, яке може усунути сучасний капіталізм»
Канал Рассела Бренда Канал Рассела Бренда

Discover Crypto: криптоканал від епатажного Бена Армстронга

Команда BitBoy Crypto: Бен Армстронг та Джей Шедд. Джерело: Instagram Команда BitBoy Crypto: Бен Армстронг та Джей Шедд. Джерело: Instagram

Discover Crypto (раніше відомий як BitBoy Crypto) канал відомого та трохи провокаційного криптотрейдера Бена Армстронга. Він публікує як готові студійні відеоматеріали, так і відеоролики у вільному форматі, без довгих вступів, розглядає останні події у світі криптовалют, аналізує популярні проєкти та розкриває тренди, періодично надаючи рекомендації щодо торгівлі криптовалютами.

Канал BitBoy Crypto має майже 1,5 мільйона підписників, хоча кількість переглядів відео значно менша. Попри це, відеоматеріали Бена Армстронга допоможуть вам слідкувати за важливими подіями та тенденціями у світі криптовалют та освоїти їх основи.

Канал BitBoy Crypto Канал BitBoy Crypto

Gagarin Show: розважальне шоу про криптовалюти та фінанси

Gagarin Show — перше у світі розважальне шоу про всесвіт криптовалют українською мовою.  Перша серія вийшла в ефір у липні 2020 року, й з того часу на YouTube-каналі всього 77 серій. 

Gagarin Show Gagarin Show

Gagarin show — це проєкт Володимира Носова, CEO WhiteBIT. Якщо у вас мало часу для перегляду фільмів, ви можете просто налаштуватися на подкаст і слухати його будь-де. На шоу часто запрошують блогерів, редакторів відомих видань, музикантів, яких ведучі у жартівливій формі знайомлять зі світом блокчейну та пояснюють усі нюанси крипто індустрії. Випуски включають різні активності, аналіз останніх новин та багато іншого. Серед відомих гостей були: Даша Астаф’єва, Олексій Дурнєв, Оля Полякова, Андрій Бєдняков, Kyivstoner та багато інших. 

Gagarin Show Gagarin Show
«Спочатку ми мали кілька ідей для формату каналу. Перша – розповідати простою мовою складні речі, пояснювати терміни. Але за своїм світовідчуттям, і в рамках того, що кажуть мої близькі, простими словами про блокчейн розповісти неможливо»
Володимир Носов

Завершальні думки

Збільшення популярності криптовалюти відкриває нові можливості та фінансову свободу, стимулюючи людей опановувати нові шляхи інвестування. YouTube став важливим джерелом знань для тих, хто цікавиться цією індустрією. Шоу, подкасти та відео від інфлюєнсерів про криптовалюти стають важливим засобом навчання, привертаючи більше уваги та сприяючи кращому розумінню криптосфери.

Якщо ви хочете поділитися з читачами SPEKA власним досвідом, розповісти свою історію чи опублікувати колонку на важливу для вас тему, долучайтеся. Відтепер ви можете зареєструватися на сайті SPEKA і самостійно опублікувати свій пост.
50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

AI несеться: боротьба з аудіодіпфейками, багато оновлень від OpenAI та Anthropic

Владислав Миронович 56 хвилин тому

PRO наголоси, академічно правильну українську, приказки та сракознавство

Наталя Місюк 1 годину тому

Будуємо затишок: науковий погляд та чекліст комфортного дому

Володимир Мельнічук 2 години тому

Дракони, інтриги та честь. Враження від першої серії другого сезону «Дому дракона»

Владислав Миронович 3 години тому

Розмір має значення: суперечливі дебати про блоки біткоїна

Владислав Гринів 5 годин тому