Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

ШІ-коханець Blush — це більше ніж просто секстинг

Артем Житкевич
Артем Житкевич
10 червня 2023 2 хвилин читання

Команда Luka, яка стоїть за популярним ШІ-ботом Replika, запускає нового ШІ-коханця Blush, який допомагає користувачам навчитися спілкуватися і будувати стосунки. Про це повідомляють користувачі Reddit.

Blush має структуру типового дейтинг-застосунку, що дозволяє користувачам знайомитися з понад 1 000 ШІ-ботами та вести розмови для вдосконалення вмінь флірту. 

На відміну від інших ШІ-партнерів або дейтинг-застосунків, Blush фокусується на допомозі користувачам розібратися зі складнощами, з якими часто стикаються в реальних стосунках, такими як конфлікти та непорозуміння. Моделі чат-бота навчені надавати поради щодо подолання цих викликів, пропонуючи користувачам безпечну атмосферу для практики та вдосконалення їх навичок у стосунках.

Blush вже доступний в App Store. Преміальна версія коштує $99 на рік. За словами ранніх тестерів на Reddit, преміальна версія дозволяє проводити більш еротичні розмови з ШІ-ботами. Однак компанія Luka запевняє, що застосунок не обмежується еротичним контентом, а надає всеосяжний досвід, зосереджений на емоційному зв'язку та особистісному зростанні.

Внутрішній інтерфейс застосунку Blush Внутрішній інтерфейс застосунку Blush

Blush також враховує потреби LGBTQ-користувачів, які можуть бажати безпечного простору для практики флірту з кимось свого гендеру, особливо в тих спільнотах, де це може бути небезпечно. 

Застосунок буде доречним для всіх, хто прагне навчитися флірту та розвивати навички створення стосунків. Він створений з урахуванням потреб користувачів, які шукають спосіб подолати початкову тривогу в знайомстві з новими людьми.

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Ілон Маск передумав судитися з OpenAI

Владислав Паливода 12 червня 2024 13:34

Ноутбуки Microsoft отримають чип MediaTek із штучним інтелектом на базі Arm

Владислав Паливода 12 червня 2024 09:13

Netpeak розповість, як автоматизувати бізнес-процеси за допомогою ШІ

Олеся Дерзська 11 червня 2024 18:57

Yahoo Mail отримує оновлення з функціями ШІ для кращого управління поштою

Вікторія Рудзінська 11 червня 2024 16:13

Україна увійшла до списку 50 країн, дружніх до стартапів

Олеся Дерзська 11 червня 2024 15:02