Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Офіційний застосунок ChatGPT тепер в українському App Store

Артем Житкевич
Артем Житкевич
1 червня 2023 2 хвилин читання

ChatGPT, запущений у листопаді минулого року, спочатку був доступний лише через вебверсію. Пізніше з'явилося кілька неофіційних програм, як-от Forefront і Poe, які дозволяли використовувати чатбот через мобільні застосунки.

Кілька тижнів тому OpenAI розпочала впровадження власного мобільного застосунку для чатбота у США, а потім розширила його до 40 країн і нарешті до 152. Користувачі з України також можуть завантажити ChatGPT з App Store.

Робота з чатботом у застосунку залишається такою самою: користувач вводить своє запитання, а ChatGPT дає відповіді. Застосунок дозволяє голосові запити, але наразі чатбот уміє відповідати лише текстом. Програма також синхронізує текстові розмови на різних пристроях.

Підписники ChatGPT Plus за $19,99 на місяць отримують доступ до останньої версії великої мовної моделі OpenAI GPT-4, а також швидші відповіді та можливість попереднього перегляду нових функцій.

У OpenAI наголошують, що будуть працювати над розширенням доступу і рекомендують періодично перевіряти оновлення та доступність застосунку в App Store для інших країн. Також вони обіцяють створити застосунок для пристроїв Android.

0
Прокоментувати
Інші матеріали

OpenAI підписує угоду з News Corp для доступу до новинного контенту

Вікторія Рудзінська 3 години тому

EasyJet впроваджує штучний інтелект для управління польотами

Вікторія Рудзінська 4 години тому

Федеральна комісія зі зв’язку вимагає розкривати використання ШІ у політичній рекламі

Вікторія Рудзінська 4 години тому

Amazon планує впровадити платну версію Alexa з штучним інтелектом

Вікторія Рудзінська 16 годин тому

Японський виробник порцеляни охолоджує датацентри

Олеся Дерзська 17 годин тому