Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Офіційний застосунок ChatGPT тепер в українському App Store

Артем Житкевич
Артем Житкевич
1 червня 2023 2 хвилин читання

ChatGPT, запущений у листопаді минулого року, спочатку був доступний лише через вебверсію. Пізніше з'явилося кілька неофіційних програм, як-от Forefront і Poe, які дозволяли використовувати чатбот через мобільні застосунки.

Кілька тижнів тому OpenAI розпочала впровадження власного мобільного застосунку для чатбота у США, а потім розширила його до 40 країн і нарешті до 152. Користувачі з України також можуть завантажити ChatGPT з App Store.

Робота з чатботом у застосунку залишається такою самою: користувач вводить своє запитання, а ChatGPT дає відповіді. Застосунок дозволяє голосові запити, але наразі чатбот уміє відповідати лише текстом. Програма також синхронізує текстові розмови на різних пристроях.

Підписники ChatGPT Plus за $19,99 на місяць отримують доступ до останньої версії великої мовної моделі OpenAI GPT-4, а також швидші відповіді та можливість попереднього перегляду нових функцій.

У OpenAI наголошують, що будуть працювати над розширенням доступу і рекомендують періодично перевіряти оновлення та доступність застосунку в App Store для інших країн. Також вони обіцяють створити застосунок для пристроїв Android.

0
Прокоментувати
Інші матеріали

ШІ-генератори текстів та зображень виявилися екологічнішими за людей

Артем Житкевич 2 години тому

ШІ-помічник програміста Google Studio Bot став доступним у 170 країнах світу

Артем Житкевич 17 годин тому

Intel зіткнулася з величезним попитом на прискорювачі обчислень Gaudi2 у Китаї

Артем Житкевич 19 годин тому

Польща розслідує діяльність OpenAI через ймовірне порушення конфіденційності даних

Богдан Камінський 22 години тому

YouTube представив нові інструменти на основі ШІ

Юлія Мирська 22 вересня 2023 11:29