Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Українці створили сайт знайомств, на якому можна стати моделлю для модних брендів

Катерина Колонович
Катерина Колонович Новинарка Speka.Media
4 січня 2023 2 хвилин читання

Нова мережа від українських програмістів, створена для тих, хто не тільки шукає романтичні стосунки, а й закоханий у фешн-індустрію та мріє отримувати прибуток, створюючи трендовий фото та відео контент.

На перший погляд AHASHA — звичайна дейтинг-платформа, однак поки користувач спілкується та отримує лайки у застосунку, розумні алгоритми невпинно працюють. Вони відстежують реакцію інших на його фотографії та пропонують брендам обрати користувача інфлюєнсером. Що більше лайків, то більше пропозицій, знижок та бонусів, в обмін на які модні бренди розраховують отримати від покупця унікальний користувацький контент.

Нова соцмережа зайомств та моделінгу Нова соцмережа зайомств та моделінгу

AHASHA дає можливість зануритися у світ моди та моделінгу без виснажливих кастингів. Відтепер кожен має шанс стати fashion-інфлюєнсером, створюючи стильні фото та відео в образах від відомих марок. 

Варто наголосити, що у виграші будуть обидві сторони — і бренди, які підвищують свою впізнаваність, налагоджують індивідуальні відносини з кожним клієнтом, пропонуючи бонуси в обмін на якісний та креативний візуальний контент, і користувачі соцмережі, які купують товар зі знижкою або одержують комісію від продажу.

Поки що застосунок можна завантажити лише на App Store. У Google Play він з'явиться пізніше.

Нагадаємо, що раніше український стартап Drill запустив застосунок-тренер зі стрільби. З його допомогою можна навчатися або покращити навички поводження зі зброєю як цивільним, так і військовим.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Як створити дорожню мапу для продукту: фінальний етап

Владислав Миронович 5 січня 2024 16:30

Як створити дорожню мапу для продукту: визначення функцій

Владислав Миронович 28 грудня 2023 10:30

Як створити дорожню мапу для продукту: дослідження користувачів

Владислав Миронович 25 грудня 2023 14:00

Як створити дорожню мапу для продукту

Владислав Миронович 6 грудня 2023 17:40

Як вибрати правильну криптобіржу для торгівлі, розкрити весь потенціал Midjourney та змусити співробітників повірити у компанію: тиждень у «Спільноті»

Владислав Миронович 6 листопада 2023 09:00