Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Що таке Microsoft Copilot та як використовувати чатбот Bing AI

Олександр Тартачний
Олександр Тартачний журналіст
30 січня 2024 6 хвилин читання

Microsoft Copilot, також відомий як Bing Chat, генеративний ШІ-помічник від Microsoft, може розв’язати багато завдань. Розповідаємо, що уміють генеративні продукти від Microsoft та як ними користуватися. 

Що таке Microsoft Copilot?

Microsoft Copilot — це чатбот із штучним інтелектом, інтегрований у більшість сервісів Microsoft. Розмовний штучний інтелект може відповідати на запитання, надавати контент, створювати зображення та виконувати широкий спектр завдань і запитів.

Що відрізняє Microsoft Copilot від інших ШІ-асистентів, як-от ChatGPT, то це те, що він інтегрований в екосистему Microsoft, тож ви можете використовувати його в усій системі на таких платформах, як Teams, Outlook і Office, а також у пошуковій системі Bing. 

Також ці системи відрізняються ціноутворенням. Чатбот Copilot доступний через пошуковик Bing та операційну систему Windows безкоштовно для користувачів.

Однак, щоб отримати доступ до Copilot у Microsoft Office, вам доведеться заплатити за версію Microsoft Copilot Pro ($20 на місяць).

Також існує корпоративна версія Copilot for Microsoft 365, яка, окрім згаданих переваг працює з застосунками на кшталт Teams та Outlook.

Як працювати з Microsoft Copilot: гайд 

Як отримати доступ до Copilot у Bing?

Copilot у Bing можна відкрити на домашній сторінці Bing. Він також доступний як вбудована функція веббраузера Microsoft Edge. Просто натисніть на кнопку «Чат» у верхньому меню. Copilot має три режими розмови. 

1. Творчий режим

Для оригінальних та креативних результатів. Цей стиль розмови, ймовірно, приведе до довших і детальних відповідей, які можуть містити жарти, історії, вірші чи зображення. У творчому режимі ви також можете викликати Copilot у вбудованому редакторі зображень Bing та генерувати картинки за запитом.

Відповідь на запитання у творчому режимі Copilot Відповідь на запитання у творчому режимі Copilot

2. Точний режим

Використовуйте цей стиль розмови у Copilot у Bing, якщо вам потрібні фактичні та стислі відповіді. Copilot у Bing використовуватиме коротші та простіші речення без непотрібних деталей чи прикрас.

Відповідь на запитання у точному режимі Copilot Відповідь на запитання у точному режимі Copilot

3. Збалансований режим

Використовуйте стиль розмови у збалансованому режимі в Copilot у Bing, якщо вам потрібен баланс між творчістю та точністю. 

Відповідь на запитання у збалансованому режимі Copilot Відповідь на запитання у збалансованому режимі Copilot

Чи зберігає Copilot у Bing історію чату?

За замовчуванням, незалежно від браузера чи операційної системи, кожен пошуковий запит і кожен сайт зберігаються як частина вашої особистої історії вебперегляду. Це правило поширюється і на Copilot у Bing. 

Ви можете будь-коли видалити особисту історію перегляду та змінити певні налаштування, щоб зменшити обсяг збережених даних у вашій історії.

Крім того, Microsoft збирає дані про результати пошуку Bing і Copilot, щоб допомогти своїй платформі штучного інтелекту працювати краще й точніше. Ці дані збирають разом та анонімізують. 

Які завдання можна виконувати за допомогою Copilot та чим він відрізняється від ChatGPT?

У безкоштовній версії ви можете ставити запитання чатботу та отримувати докладні, ніби це говорить людина, відповіді з примітками, які посилаються на оригінальні джерела, також він може допомогти з написанням коду, віршів чи ідей для блогів, тобто працювати приблизно як ChatGPT. Що й не дивно, оскільки він використовує мовну модель GPT-4.

Однак є кілька відмінностей. Оскільки чатбот підключений до інтернету, він має можливість надавати вам актуальну інформацію, що є ще однією можливістю, якою не може похвалитися безкоштовна версія ChatGPT.

Які функції є у платних версіях Copilot

У січні 2024 року запустили преміальний сервіс Microsoft Copilot Pro. За словами Microsoft, ця версія Copilot забезпечить пріоритетний доступ до нових моделей, серед яких GPT-4 Turbo. Це також дасть доступ до Copilot GPT Builder, який дозволяє користувачам створювати власні чатботи Copilot, а також забезпечить вищу роздільну здатність зображень, згенерованих Image Creator Microsoft Designer.

Особливістю GPT-4 Turbo також є контекстне вікно розміром 128 КБ, яке дозволяє вмістити понад 300 сторінок тексту в одному запиті. А також можливість опрацьовувати PDF-файли та інші зовнішні документи.  

Також інструмент можна використовувати у програмах Microsoft Office: у Word — для оптимізації роботи з текстом, у Excel — для реорганізації чи пошуку ключових даних. 

Є корпоративна версія Сopilot for Microsoft 365, ціна якої $30 на місяць. Доповнення доступне лише з корпоративним пакетом Microsoft 365 E3, який коштує $36 на місяць, і планом Microsoft 365 E5 — за $57 на місяць. Тобто мінімальна вартість доступу до усіх функцій Microsoft Copilot — $66 за місяць.

Ця версія дає низку переваг у сервісах Microsot: Teams, Outlook, Office тощо. 

Можливості Copilot Pro від Microsoft

Наприклад, у Teams ви зможете створювати власні запити щодо апдейтів у групових чатах чи проєктах: підсумувати результати зустрічі чи вибрати головні моменти за останні сім днів. 

У Outlook інструмент Copilot допоможе автоматично писати електронні листи у певному стилі чи аналізувати вхідну пошту. 


UPD: У статтю додані доповнення та виправлення пов'язані з можливостями версій Copilot, Microsoft Copilot Pro та Copilot for Microsoft 365.


0
Прокоментувати
Інші матеріали

Чи варто блогеру ставати ФОП, як зробити email-розсилки інклюзивними та порахувати їх ефективність: тиждень у "Спільноті"

Владислав Миронович 16 хвилин тому

Maven — нова соцмережа із штучним інтелектом без лайків та підписок

Сергій Коноплицький 1 годину тому

Співробітники OpenAI, які відповідають за безпеку ІІ, звільняються з компанії

Анастасія Ковальова 19 травня 2024 12:57

Акції Reddit зростають на 14% після партнерства з OpenAI

Вікторія Рудзінська 17 травня 2024 17:59

AI & Wine Networking — виклики та можливості

Ольга Топольська 17 травня 2024 16:29