Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Акції Reddit зростають на 14% після партнерства з OpenAI

Вікторія Рудзінська
Вікторія Рудзінська Новинарка SPEKA
17 травня 2024 2 хвилин читання

Після оголошення про партнерство з OpenAI, акції Reddit стрімко зросли на 14% на біржі, наближаючись до найвищої ціни закриття, що була досягнута наприкінці березня.

Про це повідомляє TechCrunch.

У межах угоди вміст Reddit буде використаний у популярному розмовному інтелекті ChatGPT, з метою розробки нових функцій на основі штучного інтелекту для користувачів та модераторів платформи.

Акції на премаркеті досягли рівня $64,25, наближаючись до найвищої ціни закриття в $65,11, досягнутої наприкінці березня.

Раніше Speka писала, що Reddit навчатиме штучний інтелект OpenAI, проте тепер з'явилися деталі угоди.

OpenAI також стане рекламним партнером Reddit.

OpenAI має кілька подібних ліцензійних угод із постачальниками контенту, починаючи від фондових медіа-бібліотек і закінчуючи видавцями новин. Але дивним кутом цього є те, що Сем Альтман, генеральний директор OpenAI, має  8,7% акцій Reddit , що робить його третім за величиною акціонером, а також він раніше був членом ради директорів компанії.

Reddit уклала договірні угоди щодо ліцензування своїх даних клієнтам, включаючи Google, на загальну суму понад $200 млн. У своєму першому звіті про прибутки компанія Reddit повідомила про збільшення нерекламних доходів на 450% у порівнянні з минулим роком, головним чином завдяки цим угодам.

Проте, угода з OpenAI може також зазнати опору з боку користувачів Reddit, які стурбовані використанням їхніх даних. Попередні приклади, такі як видалення публікацій на Stack Overflow через співпрацю з OpenAI, свідчать про можливість негативної реакції спільноти.

Незважаючи на це, платформа Reddit, яка є однією з найбільших у світі з понад мільярдом публікацій і мільярдами коментарів, продовжує бути привабливим об'єктом для компаній, що працюють у сфері штучного інтелекту. 

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

ШІ-військовий командувач з'явився у Китаї

Владислав Паливода 5 годин тому

ШІ-агент Autify автоматизує тестування програмного забезпечення, звільняючи час розробників

Вікторія Рудзінська 19 годин тому

Хто переможе на Євро-2024: прогноз від штучного інтелекту

Олександр Тартачний 23 години тому

TikTok запускає нові інструменти ШІ для розширення глобальної аудиторії

Вікторія Рудзінська 17 червня 2024 16:08

Європейці критикують норми ЄС про хмарні сервіси

Олеся Дерзська 17 червня 2024 12:28