Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Топ неочевидних ШІ-інструментів, щоб спростити повсякденну роботу

Олександр Тартачний
Олександр Тартачний журналіст
19 січня 2024 8 хвилин читання

Ніхто не любить рутинні завдання, нескінченні робочі дзвінки та одноманітні операції. SPEKA підібрала для вас кілька інструментів, які допоможуть спростити типову роботу з даними, текстом, голосом і зображеннями та підвищити власну продуктивність.

Найкращі програми із штучним інтелектом для повсякденних робочих завдань Найкращі програми із штучним інтелектом для повсякденних робочих завдань

Як використовувати штучний інтелект у роботі: не лише ChatGPT та Midjourney 

Коли ми говоримо про інструменти ШІ, напевно, найпершою асоціацією є ChatGPT. І хоча чатбот, як і його аналог Bard чи Gemini від Google, справді універсальні помічники, які можуть і ідеї генерувати, і текст переписати , і таблицю створити, сьогодні ми не зосереджуватимемось на чатботах. 

Поради з ефективного використання ChatGPT можна знайти у нашому гайді. А також порівняння сильних та слабких сторін GPT-4 та Gemini.   

Щодо графічних генераторів зображень на кшталт Midjourney, то ось апдейт змін у шостій версії, а добірку підказок у роботі з графікою можна переглянути на ProductHunt.

Топ неочевидних ШІ-застосунків для роботи та життя  

Смарткалендарі: Reclaim та Motion

Усі ми хотіли б, щоб у дні було більше годин, але Reclaim.ai лише допомагає керувати вашим розкладом. Застосунок використовує штучний інтелект, щоб знаходити час між вашим робочим днем ​​і звичайним життям.

Як працює Reclaim.ai

Він також може автоматично планувати зустрічі та блокувати час, щоб зосередитися на конкретному проєкті. Його штучний інтелект робить ваш розклад гнучким. Наприклад, якщо ви запланували, що підете на прогулянку о 14:00, він автоматично розташовує подію відповідно до інших заходів у календарі або навіть перенесе її, якщо в останню хвилину з’являється зустріч.

Reclaim.ai безкоштовний для персонального користування, але головна його сила у плануванні роботи команд. Наприклад, він може автоматично знаходити оптимальний час для робочих нарад, запобігає довгому очікуванню на сповіщення чи надто великої кількості робочих дзвінків. Reclaim може синхронізуватись із Slack, Asana, Zoom та Jira, а незабаром обіцяють додати Trello. 

Reclaim не єдиний розумний календар із штучним інтелектом. Як альтернативу ви можете використовувати Motion

Якщо Reclaim ідеально підходить для людей, які жонглюють кількома ролями у своєму житті та хочуть тримати баланс між особистим та робочим життям, то Motion призначений для суперзайнятих професіоналів, яким важливо не так організувати розклад, як визначати пріоритети у потоці справ. 

У Motion немає безкоштовного плану ($19 за індивідуальну підписку та $12 за кожного члена команди), але творці рішення також пропонують мобільний застосунок та більш інтуїтивний дизайн, ніж у Reclaim.

Фрагмент інтерфейсу ШІ-асистента Motion  Фрагмент інтерфейсу ШІ-асистента Motion 

ШІ для створення контенту

Jasper

Це інструмент для автоматизації написання тексту. Jasper, зокрема, використовує GPT-4 як одну з мовних моделей, тому його відповіді не надто відрізняються від ChatGPT. Але ChatGPT фактично є чистим аркушем: ви можете відкрити вікно чату та запитати будь-що. Тоді як Jasper пропонує більш керований досвід, наприклад, написання публікації у блозі. Замість того щоб самостійно формулювати та використовувати серію підказок, як у ChatGPT, Jasper пропонує їх самостійно. До того ж тексти одразу можна оптимізувати для пошукових систем через Surfer SEO та перевіряти згенерований текст на плагіат. 

ШІ-програми для створення та монтування відео

Descript

Основною пропозицією Descript є настільна безкоштовна програма. Нещодавно вони випустили версію служби для веббраузера (SaaS Beta), яка переносить процес редагування відео у хмару. 

Окрім доволі стандартних інструментів для оброблення відео у Descript є кілька цікавих функцій на основі штучного інтелекту. Наприклад, функція Overdub використовує зразок вашого голосу (або голосу ваших гостей), щоб клонувати його та повторно переозвучити проблемні моменти. Тож не потрібно робити повторний запис. 

Базові функції інструменту для редагування відео Descript 

Також Descript автоматично виявляє та видаляє слова-паразити на кшталт «ммм», «типу», «я думаю» тощо (але краще працює для англійської мови).

Ще одна корисна особливість — програма автоматично транскрибує ваші відео в сценарій. Потім замість того, щоб використовувати часову шкалу для обрізання аудіо- та відеодоріжок, ви редагуєте текстовий сценарій. А коли ви прибираєте частину тексту, відеофрагмент автоматично обрізається.

Програма має безкоштовну версію, якої вистачить, щоб обробити відео тривалістю у 1 годину. 

Elai 

Elai — це онлайн-інструмент для створення відео за допомогою штучного інтелекту, який вирізняється своєю здатністю трансформувати текст у візуальний контент та цифровими аватарами. В Elai є можливість налаштувати зовнішність аватарів, міміку та жести, вибір фону та музики для відео. Також за окрему плату можна створити аватар на основі власних фото, який буде схожий на вас. 

Принцип роботи Elai.io — застосунку для генерації відео з тексту

Цей інструмент може бути коричним для створення освітніх курсів, презентацій, маркетингових та рекламних матеріалів. 

Програми для презентацій і слайдів

Спрощує роботу над презентаціями. Серед корисних функцій — автоматичне форматування слайдів: ШІ адаптує макет слайда залежно від доданого контенту. Також у програмі є великий вибір готових дизайнерських шаблонів для різних типів презентацій. 

А ще інтерактивні елементи. У Beautiful.ai є можливості для створення інтерактивних графіків, діаграм та інших візуальних елементів. Якщо у вас є дані, які часто змінюються, ви можете оновити їх за допомогою повзунків і таблиць. Потім значення будуть динамічно змінюватися у презентації.

Огляд функцій 

Ціна продукту ($12 для індивідуальної підписки та $40 за кожного члена команди). 

Програми для транскрипції та асистенти для робочих зустрічей

Часто паралельно виконуєте роботу під час робочих зідзвонів? Щоб запам’ятати головне або ж зробити ключові нотатки можна використати спеціальних асистентів чи програми для розшифрування голосу. 

Fireflies

Чудово підходить для транскрибування всіх ваших зустрічей, відстежуючи теми розмови. Він має власного бота під назвою Fred, який може обробляти підсумки вмісту зустрічі, генерувати текст, створювати стенограми, відстежувати ключові слова та теми тощо. Інтегрується з такими програмами, як Google Meet, Zoom, Teams Webex, Ringcentral, Aircall та іншими платформами.

Інтерфейс асистента Fireflies AI Інтерфейс асистента Fireflies AI

Щоб перетворювати аудіофайли в текст є багато інструментів. Серед них:

  • HappyScribe
  • Pinpoint 
  • Whisper AI 
  • Good Tape

HappyScribe

Платформа для транскрипції та субтитрів. Він пропонує транскрипцію, згенеровану штучним інтелектом, а також транскрипцію, створену людиною, для випадків, коли потрібна точність 99%.

Цей інструмент має високу точність, набір вбудованих функцій, які дозволяють працювати над транскрибованим текстом (наприклад, створити короткий підсумок вашого інтерв’ю) та видачу у кількох форматах TXT, SRT, DOC тощо. 

Інтерфейс HappyScribe Інтерфейс HappyScribe

Але за якість доводиться платити, й інструмент доволі дорогий. Пакет Basic — $17 (120 хв. розшифрування), Pro — $29 (300 хв.) та Business — $49 за 600 хв. 

Pinpoint 

Google Pinpoint, запущений у 2020 році як частина Google News Initiative, — це набір інструментів для журналістів. 

Pinpoint — це більш ніж інструмент транскрипції, наприклад, він може розпізнавати рукописний текст та допомагає в роботі з великою кількістю документів.

Інструмент безкоштовний, але повільний: опрацьовує файл зі швидкістю приблизно 1 Мб за хвилину, а точність транскрипції нижча, ніж в аналогів. 

Whisper AI та Good Tape

Якщо ви маєте знання з розробки додатків та API, ви можете використовувати Whisper AI — систему розпізнавання мовлення від OpenAI. У такому випадку вартість точної транскрипції коштуватиме вам $0.0001 за секунду. Тоді 1 тис. секунд (16:40) коштуватиме $0.10. 

Також можна скористатись сторонніми сервісами на кшталт Good Tape, що працюють на Whisper AI. Good Tape пропонує безкоштовну версію, яка дозволяє три 90-хвилинні транскрипції щомісяця, а також платну підписку. Тоді ціна за 20 годин транскрипції разом становитиме 15 євро.

1
Прокоментувати
Nadeem Sohail 20.01.2024, 03:42
I was able to get my funds recovered with the help of a recovery expert named Oliver and he helped and assisted me withdraw all my funds in full just with little effort. Contact her now if you need    get  his help.  oliver company expert  5 0 5 @ gmail .  com
Інші матеріали

Google Photos запроваджує нову функцію «Приховати безлад»

Вікторія Рудзінська 11 годин тому

LinkedIn тестує преміумверсію зі створення контенту за допомогою ШІ

Вікторія Рудзінська 12 годин тому

Відомому реперу приписують трек, який ймовірно згенерував штучний інтелект

Богдан Камінський 14 годин тому

Stability AI розширює доступ до моделі Stable Diffusion 3 через API та нову платформу

Вікторія Рудзінська 14 годин тому

Як блокчейн змінює майбутнє ШІ: огляд від Coinbase

Владислав Гринів 17 годин тому