Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Чи варто блогеру ставати ФОП, як зробити email-розсилки інклюзивними та порахувати їхню ефективність: тиждень у «Спільноті»

Владислав Миронович
Владислав Миронович Журналіст та редактор колонок SPEKA
20 травня 2024 2 хвилин читання

«Спільнота» — це майданчик для учасників ринку, де вони можуть ділитися своїми думками, експертизою та кейсами з читачами SPEKA.

Бути чи не бути: чи варто блогеру ставати ФОП?

Багато блогерів заробляють великі гроші на своєму контенті. Але чи варто їм при цьому реєструватися як ФОП? У цьому питанні розбиралася юристка «Таксер» Інна Шарова.

Шлях до інклюзивності: як зробити email-розсилки доступними

Email accessibility, або забезпечення доступності листів, гарантує, що їх легко читатимуть усі, зокрема люди з обмеженими можливостями, а саме з вадами зору. Як зробити листи читабельними для таких осіб, розповідає Дмитро Кудренко, Founder & CEO at Stripo.email.

Як порахувати ROAS email-розсилок вашого бізнесу

Ще один важливий момент у поштових розсилках — їхня ефективність. Як прорахувати вигоду з розсилок для будь-якого проєкту, коли є тільки базові показники та знання, як працюють продажі з мейлів, розповідає Аліса Киричок, Founder EmailConsulting.top.

Від Емінема до Шевченка: як знаменитості інвестують у крипту

У криптовалюту інвестують не тільки прості люди, а й знаменитості. Зокрема зірки світового спорту та музики. Як вони це роблять, розповідає у своєму матеріалі журналіст Владислав Гринів.

ШІ у digital-маркетингу: які є інструменти та як їх використовувати

Штучний інтелект уже широко застосовується у маркетингу, даючи фахівцям корисні та функціональні інструменти. Які саме і як їх правильно використовувати, розповідає Ірина Дудаш, PPC Head у iplace.

Як просувати канал через Telegram Ads та зменшити вартість підписника на 41%: кейс MOYO та Netpeak

Щоб збільшити охоплення, залучення клієнтів й тестування нових стратегій, ритейлери використовують всі доступні інструменти для просування власних товарів та послуг. Одним з таких, що стає дедалі популярнішим, є Telegram Ads. Про те, як його ефективно використовувати, розповідає Антон Гембарський, Team Lead of Telegram Promotion в агенції Netpeak Ukraine

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Книгарня «Сенс на Хрещатику» матиме ліфт із залученням коштів від Kiss My Apps

Кіра Іванова 1 годину тому

Audi інвестує 1 млрд євро у проєкти електромобілів у Мексиці

Вікторія Рудзінська 16 годин тому

Ілон Маск передумав судитися з OpenAI

Владислав Паливода 12 червня 2024 13:34

Ноутбуки Microsoft отримають чип MediaTek із штучним інтелектом на базі Arm

Владислав Паливода 12 червня 2024 09:13

Netpeak розповість, як автоматизувати бізнес-процеси за допомогою ШІ

Олеся Дерзська 11 червня 2024 18:57