Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

SET University у партнерстві з Берклі запустив курс з ШІ та бізнес-аналітики

Кіра Іванова
Кіра Іванова Редакторка новин The Page/SPEKA
4 липня 2023 4 хвилин читання

SET University, який заснували бізнесмен Сергій Токарєв і Київська школа економіки, у партнерстві з Fisher Center for Business Analytics при Каліфорнійському університеті Берклі запустив першу спільну програму зі штучного інтелекту та бізнес-аналітики, повідомили SPEKA в університеті.

Fisher Center for Business Analytics та SET University стали довгостроковими партнерами у липні 2023 року. В межах партнерства заплановано кілька воркшопів та довгострокова програма з інновацій і підприємництва.

SET University запровадить акселераційну програму з інновацій та підприємництва, а також з навчання у технічних галузях. Перший спільний курс з ШІ та бізнес-аналітики стартує вже серпні.

Каліфорнійський університет Берклі – найкращий державний університет США та №4 у рейтингу найкращих університетів світу (за даними глобального рейтингу університетів U.S. News & World Report 2023). 

«З самого початку SET University створювався, як університет, який надає освіту світового рівня для українських студентів. Партнерство з UC Berkeley Fisher Center for Business Analytics підтверджує, що ми рухаємось у правильному напрямку»
Ірина Вольницька, президентка SET University

Безкоштовний воркшоп з ШІ та бізнес-аналітики від SET University та Берклі

Перша програма в межах партнерства – це офлайн-воркшоп для українок Leading with Confidence in the AI World – Empowering Women with Business Analytics and Machine Learning. Цей безкоштовний 3-денний курс дасть змогу учасницям вивчити особливості генеративного AI та його застосування в бізнес-аналітиці. 

Кому буде корисний новий курс від SET University та Берклі

Організатори радять приєднатись до курсу:

  • жінки, що керують проєктами з розвитку економічних та благодійних сфер. 
  • українки, які постраждали від війни чи стали внутрішньо переміщеними особами, 
  • представниці Збройних Сил України, Національної гвардії України, Сил спеціальних операцій. 

Тренінг проведе Готьє Вассер. Хто він такий

Тренінг проведе Готьє Вассер. Це експерт з аналізу даних і цифрової трансформації, директор та професор Fisher Center for Business Analytics Каліфорнійського університету Берклі. Фахівець навчає бізнес-лідерів, як ефективно використовувати аналітику та дані в бізнес-стратегіях. Готьє також приєднався до SET University як запрошений професор та член академічного правління.

«За останні 16 місяців Україна неодноразово підтверджувала свій статус технологічної країни з неймовірним потенціалом. Для нас важливо підтримувати розвиток технологічного сектору України. Партнерство Каліфорнійського університету в Берклі з SET University — наступний важливий крок у співпраці та зміцненні досвіду українських спеціалістів»
Готьє Вассер, професор та директор Центру бізнес-аналітики Фішера Каліфорнійського університету Берклі

Як зареєструватись на воркшоп

Воркшоп безкоштовний і проходитиме офлайн, у Києві з 30 серпня по 1 вересня. 

Дізнатися більше та зареєструватися можна за посиланням: https://bit.ly/berkeley_set_university_ai 

Інші спільні програми SET University та Берклі

В рамках партнерства два виши працюють над річною програмою з інновацій та підприємництва. Студенти магістерських програм SET University та всі зацікавлені зможуть на практиці розробити концепт стартапу. 

Також плануються лекції від експертів з Берклі та SET University. 

Студенти з найбільш перспективними проєктами, розробленими в рамках програми, зможуть поїхати до Каліфорнії, в технологічну спільноту Берклі та Кремнієвої долини. 

Щоб розширити співпрацю між студентами двох вишів, організатори розглядають менторські сесії і повноцінний ко-фаундинг проєктів. Деталі стануть відомі за кілька місяців.

Нагадаємо, нещодавно SET University запустив магістерські програми з кіберзахисту, компʼютерних наук та інноваційної інженерії. Усі студенти цих курсів можуть приєднатися до спільних програм з UC Berkeley Fisher Center for Business Analytics автоматично без додаткового відбору. 

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Акції Google зросли більш ніж на 5% після виходу нейромережі Gemini

Артем Житкевич 8 грудня 2023 22:10

Google оновила свого чат-бота Bard за допомогою нейромережі Gemini

Артем Житкевич 7 грудня 2023 18:20

На Україну очікують більш складні кібератаки у 2024 році — CERT-UA

Юлія Мирська 7 грудня 2023 13:38

NVIDIA побудує в Японії мережу ШІ-фабрик

Артем Житкевич 5 грудня 2023 19:41

Meta навчила ШІ-модель SeamlessM4T перекладати мову з емоційною забарвленістю

Артем Житкевич 4 грудня 2023 20:12