Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

SET University запускає магістерські програми з кіберзахисту

Ольга Горбенко
Ольга Горбенко Новинарка SPEKA
30 травня 2023 3 хвилин читання

SET University, який заснували бізнесмен Сергій Токарєв і Київська школа економіки, запускає дві міждисциплінарні магістратури з кіберзахисту та компʼютерних наук. 

Це міждисциплінарні освітні програми, розроблені з урахуванням актуальних потреб ринку. У межах навчання студенти поглиблено вивчають блокчейн-технології, AI та ML-моделі, кіберзахист, основи менеджменту та управління проєктами і не тільки, повідомив освітній заклад у пресрелізі.

Ключовий фокус програми — підготовка майбутніх технологічних лідерів. Студенти також створюють власний стартап у межах дипломної роботи та валідують його в університетському акселераторі.

Академічні програми розроблені як для управлінців та тімлідів, які прагнуть посилити експертизу, так і для інноваторів, які прагнуть створити власні технологічні проєкти. Також програми підійдуть для розробників програмного та апаратного забезпечення та нетехнічних спеціалістів, які хочуть структурувати наявні знання й навички.

В університеті зазначають, що навчання планується комбінованим: лекції та практичні заняття проходять в онлайн-форматі, а частина конференції та заходи для нетворкінгу проходитиме офлайн. В цьому форматі студенти мають доступ до освітніх матеріалів онлайн на LMS-платформі в зручний для них час. 

Лекції й воркшопи з викладачами проходять онлайн кілька разів на тиждень. Весь навчальний процес побудований таким чином, щоб студенти могли комфортно підключати навчання в університеті з роботою вдень.

Окремим напрямком в обох магістерських програмах стане підприємництво та технологічне лідерство. Усі отримані знання студенти автоматично втілять при розробці власного старту в межах акселераційної програми SET Accelerator. За умов успішної акселерації та відгуків менторів, фаундер може презентувати свій продукт перед ключовими інвесторами.

«Ми взяли за основу європейські і моделі з поєднанням фундаментальної теорії, яка дає можливість викладачам бути стійкими до змін, та актуальними знаннями від викладачів з академічним та практичним досвідом з Європи та України. Результатом стали гібридні онлайн-програми, з фокусом на підприємництві та комплексному розумінні технологій та бізнес-процесів», — прокоментував академічний директор SET University Максим Почебут .

Навчання триватиме півтора роки та складатиметься з 16 освітніх блоків. Програма модульна, кожен учасник має перелік з 11 обов’язкових дисциплін, а ще 5 предметів обирає із запропонованих. Це може бути як дисципліна кіберзахисту, так і AI та блокчейн, незалежний від програми. Учні можуть самостійно сформувати освітній план, виходячи з власних потреб.

Також передбачені гранти від надавачів та партнерів, які повністю покривають навчання. Деталі та умови, за які абітурієнти мають претендувати на отримання стипендії — будуть оголошені згодом. Вступ на програму йде відповідно до стандартів та вимог МОН.

Детальніше про програму магістратури, викладачів та вступу можна дізнатися за посиланням.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

На Київщині відкрився ESTEAM-простір для підлітків

Олеся Дерзська 20 червня 2024 13:53

Як ефективно побудувати свій шлях в IT — живий мітап в UNIT.City 5 липня

Вікторія Рудзінська 18 червня 2024 22:43

Як MacPaw співпрацює з Junior-спеціалістами: Bootcamp Case Study

Kateryna Andriienko 12 червня 2024 18:00

Польща витратить $760 млн, щоб захиститися від кібератак росії

Владислав Паливода 4 червня 2024 10:47

Reddit навчатиме штучний інтелект OpenAI

Владислав Паливода 17 травня 2024 08:39