Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

У Києві відкрили технологічний університет SET University. Студенти зможуть навчатися безкоштовно

SPEKA Media
8 грудня 2021 3 хвилин читання

Київська школа економіки та засновник технологічної компанії Roosh Сергій Токарєв запускають український технологічний університет — SET University. SPEKA відвідала відкриття закладу та дізналася деталі.

Про університет

Абревіатура SET розшифровується як science, entrepreneurship, technology — наука, підприємництво, технології. Наразі університет аналізує потреби абітурієнтів та ІТ-ринку, щоб визначити фінальний список напрямів навчання, серед яких точно будуть такі дисципліни, як штучний інтелект, data science, кібербезпека. 

«Ми хочемо давати нашим студентам не просто знання про технології, а навчати, як технології перетворювати на бізнес. Моя глобальна мета — змінити мислення з аутсорсингового на продуктове та створити нову економіку. У 2021 році частка ВВП від IT в економіці України перевищить 5%. Ця цифра вже за п'ять років може зрости до 15%», — розповів засновник SET University Сергій Токарєв.

Також на базі університету створять венчурну студію, яка інвестуватиме у найуспішніші стартапи студентів. За словами міністра цифрової трансформації Михайла Федовора, на наступний рік є бюджет для запуску фонду, який буде допомагати розвивати онлайн-освіту та допомагати майбутнім спеціалістам.

«Це не просто новий виш, це прямий доступ наших студентів до найактуальніших знань та новітніх технологій. Це прямий зв'язок освіти з наукою та бізнесу», — додав Токарєв.

Хто зможе стати студентом 

Наступного року університет планує набрати 150 студентів на бакалаврат та магістратуру. За словами Токарєва, SET University буде відкритим для всіх, незалежно від віку. 

Студенти будуть захищати ідеї, розробляти бізнес-плани, запускати стартапи та працювати з реальними кейсами ІТ-компаній. Викладатимуть у виші українські та міжнародні фахівці.

Університет пропонує три моделі оплати навчання:

  • контрактна форма — повна оплата;
  • гранти та стипендії від фондів, компаній та технологічних організацій;
  • Income Share Agreement — студенти навчатимуться безкоштовно, але після працевлаштування сплачуватимуть університету відсоток від доходів.

SET University залучить розробників до підготовки фахівців. За словами Токарєва, виш планує працевлаштовувати усіх своїх випускників.

«Ми не хочемо створювати заклад, який би вписувався у стару освітню систему. Ми покажемо приклад, якими мають бути університети в ІТ, і таким чином змінимо систему», — додав президент Київської школи економіки Тимофій Милованов.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Minecraft — це не тільки розвага: як працює навчальна платформа Minecraft Education

Владислав Миронович 9 квітня 2024 13:30

SET University отримав грант від WNISEF: що відомо

Олена Черкасець 2 квітня 2024 13:31

Як IT-університет почав створювати інтерактивні курси з електромонтажу та авторемонту

Максим Почебут 29 березня 2024 15:30

AI несеться: Альтман у Фрідмана, Devin замість розробників, ШІ-агенти грають в ігри

Кирило Чеботарьов 26 березня 2024 17:00

Roosh запустила новий напрям Roosh X та уклала партнерство з Tiny Studio

Богдан Камінський 22 березня 2024 17:39