Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс!
Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

У Києві відкрили технологічний університет SET University. Студенти зможуть навчатися безкоштовно

SPEKA Media
8 грудня 2021 3 хвилин читання

Київська школа економіки та засновник технологічної компанії Roosh Сергій Токарєв запускають український технологічний університет — SET University. SPEKA відвідала відкриття закладу та дізналася деталі.

Про університет

Абревіатура SET розшифровується як science, entrepreneurship, technology — наука, підприємництво, технології. Наразі університет аналізує потреби абітурієнтів та ІТ-ринку, щоб визначити фінальний список напрямів навчання, серед яких точно будуть такі дисципліни, як штучний інтелект, data science, кібербезпека. 

«Ми хочемо давати нашим студентам не просто знання про технології, а навчати, як технології перетворювати на бізнес. Моя глобальна мета — змінити мислення з аутсорсингового на продуктове та створити нову економіку. У 2021 році частка ВВП від IT в економіці України перевищить 5%. Ця цифра вже за п'ять років може зрости до 15%», — розповів засновник SET University Сергій Токарєв.

Також на базі університету створять венчурну студію, яка інвестуватиме у найуспішніші стартапи студентів. За словами міністра цифрової трансформації Михайла Федовора, на наступний рік є бюджет для запуску фонду, який буде допомагати розвивати онлайн-освіту та допомагати майбутнім спеціалістам.

«Це не просто новий виш, це прямий доступ наших студентів до найактуальніших знань та новітніх технологій. Це прямий зв'язок освіти з наукою та бізнесу», — додав Токарєв.

Хто зможе стати студентом 

Наступного року університет планує набрати 150 студентів на бакалаврат та магістратуру. За словами Токарєва, SET University буде відкритим для всіх, незалежно від віку. 

Студенти будуть захищати ідеї, розробляти бізнес-плани, запускати стартапи та працювати з реальними кейсами ІТ-компаній. Викладатимуть у виші українські та міжнародні фахівці.

Університет пропонує три моделі оплати навчання:

  • контрактна форма — повна оплата;
  • гранти та стипендії від фондів, компаній та технологічних організацій;
  • Income Share Agreement — студенти навчатимуться безкоштовно, але після працевлаштування сплачуватимуть університету відсоток від доходів.

SET University залучить розробників до підготовки фахівців. За словами Токарєва, виш планує працевлаштовувати усіх своїх випускників.

«Ми не хочемо створювати заклад, який би вписувався у стару освітню систему. Ми покажемо приклад, якими мають бути університети в ІТ, і таким чином змінимо систему», — додав президент Київської школи економіки Тимофій Милованов.

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Чи варто довчатися й пробувати входити в ІТ саме зараз

Олександра Стеценко 29 вересня 2022 15:37

Представники креативних індустрій записали понад 170 лекцій на підтримку ЗСУ

CASES Team 29 вересня 2022 13:20

Отримати грант чи піти стажером: як IT-компанії впливають на розвиток освіти в Україні

GlobalLogic Ukraine 28 вересня 2022 13:50

IT-холдинг Roosh купив за шестизначну суму частку в українському стартапі Neurons Lab

Вадим Добровольський 27 вересня 2022 13:38

В Україні запустили освітню платформу для спеціалістів зі штучного інтелекту

Євген Муджирі 8 вересня 2022 15:17