Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

OpenAI не отримує грошей від Apple за використання ChatGPT в iOS 18

Кіра Іванова
Кіра Іванова Редакторка новин The Page/SPEKA
13 червня 2024 2 хвилин читання

Компанія Apple оголосила про своє довгоочікуване партнерство з OpenAI під час конференції WWDC — ChatGPT за замовчуванням з’явиться на iOS 18. Техногіганти не розкрили деталі угоди, проте Bloomberg розібрався: розрахунки будуть не грошима, а дистрибуцією.

Обидві компанії не очікують значних доходів від нового партнерства, принаймні на початку. Apple не платить OpenAI в рамках партнерства. Натомість Apple вважає, що просування бренду та технології OpenAI на сотні мільйонів “яблучних” пристроїв має потенційно більшу цінність, ніж грошові виплати.

Угода передбачає, що цифровий помічник ChatGPT, який людською мовою відповідає на інформаційні запити, буде вбудовано у Apple Siri та нові інструменти для розробників.

Підписуйтеся на наші соцмережі

Метою Apple є укладення угод про розподіл доходів з компаніями штучного інтелекту. У цих домовленостях Apple отримає «частку від партнерів AI, які монетизують результати в чат-ботах на платформах Apple».

До того ж грошове партнерство може коштувати дорого для OpenAI: компанія ще має платити Microsoft за розміщення ChatGPT у хмарних сервісах Azure. Чим більше людей використовують ChatGPT, тим більше зростатимуть витрати OpenAI. А інтеграція в пристрої Apple — хоч і не обов'язкова для користувачів і обмежена останніми продуктами компанії — загрожує суттєвим збільшенням обчислювального бюджету.

Інтеграція ChatGPT в iOS 18, iPadOS 18 і macOS Sequoia буде доступна безкоштовно для користувачів, які вирішать це зробити. Передплатники ChatGPT Plus зможуть увійти у свої облікові записи, щоб розблокувати додаткові функції. Наразі окрема програма ChatGPT від OpenAI для iOS підтримує оплату ChatGPT Plus через систему покупок у програмі Apple, завдяки чому Apple скорочує ці підписки на 15-30%.

Тарифи підписки на OpenAI починаються від $20 на місяць. Ця плата, яка покриває додаткові функції, наприклад можливість аналізувати дані та генерувати більше типів зображень.

Підписуйтеся на наші соцмережі

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Чому штучний інтелект майже не впливає на економіку

Олександр Тартачний 10 липня 2024 11:45

Microsoft наказує співробітникам у Китаї відмовитися від Android на користь iPhone

Владислав Паливода 9 липня 2024 13:15

Що таке агенти штучного інтелекту

Олександр Тартачний 9 липня 2024 09:00

Які нові функції будуть доступні в iOS 18 у 2024 році

Олеся Дерзська 8 липня 2024 14:46

OpenAI усунула проблему безпеки у застосунку ChatGPT для macOS

Вікторія Рудзінська 3 липня 2024 22:17