Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Скільки коштує робота з ChatGPT — усе про тарифні плани OpenAI

Кіра Іванова
Кіра Іванова Редакторка новин The Page/SPEKA
17 червня 2024 6 хвилин читання

Платформа ChatGPT на основі штучного інтелекту OpenAI постійно отримує нові функції. Компанія пропонує одразу декілька тарифних планів під різні запити та потреби користувачів — фізичних осіб і некомерційних організацій, малого та середнього бізнесу, навчальних закладів і підприємств, пише TechCrunch. 

Що вміє безкоштовний ChatGPT

Колись давно безкоштовна версія ChatGPT була досить обмеженою у можливостях, але це змінилося, щойно OpenAI розгорнув нові функції та базові генеративні моделі ШІ.

Користувачі безкоштовного ChatGPT отримують: 

 • доступ до флагманської моделі OpenAI GPT-4o;
 • відповіді, доповнені вмістом з інтернету;
 • доступ до магазину GPT;
 • можливість завантажувати файли та фотографії та ставити запитання щодо цих завантажень;
 • можливість зберігати налаштування чату як «спогади»;
 • використовувати розширений аналіз даних;
 • функція ChatGPT, яка може «роздумувати» (тобто аналізувати дані) з файлів, як-от електронні таблиці та PDF-файли.

Однак безкоштовний план ChatGPT має недоліки, зокрема щоденні обмеження на ємність для моделі GPT-4o залежно від попиту. Коли користувач досягає ліміту, він автоматично переходить, хоча й тимчасово, на менш функціональну модель OpenAI GPT-3.5. Безкоштовні користувачі ChatGPT також втрачають певні функції аналізу даних, які ми обговорюємо докладніше нижче.

Що вміє і скільки коштує ChatGPT Plus 

Для індивідуальних користувачів, які хочуть більш потужний ChatGPT, є ChatGPT Plus, який коштує $20 на місяць.

ChatGPT Plus пропонує в 5 разів більшу ємність, ніж безкоштовний ChatGPT, а також ранній і пріоритетний доступ до нових інструментів, як-от клієнт OpenAI macOS для ChatGPT.

Крім того, передплатники ChatGPT Plus отримують оновлену функцію аналізу даних на основі GPT-4o, яка може створювати інтерактивні діаграми та таблиці з наборів даних. Користувачі можуть завантажувати файли для аналізу безпосередньо з Google Drive і Microsoft OneDrive або зі своїх пристроїв.

Підписуйтеся на наші соцмережі

Що вміє та скільки коштує ChatGPT Team

ChatGPT Team буде корисним для невеликих бізнесів чи організацій, в яких співпрацюють до 149 співробітників. Це коштує $30 за користувача на місяць або $25 за користувача на місяць за умови оплати на рік вперед.

ChatGPT Team надає спеціальну робочу зону та інструменти адміністратора для керування командою. Усі користувачі плану ChatGPT Team отримують:

 • доступ до останніх моделей OpenAI і вищезгаданих інструментів, які дозволяють ChatGPT аналізувати, редагувати та витягувати інформацію з файлів; 
 • можливість створювати та ділитися спеціальними програмами, подібними до програм у GPT Store, на основі моделей OpenAI. 
 • ці програми можна адаптувати для конкретних випадків використання чи відділів або налаштувати на дані команди.

Що вміє та скільки коштує ChatGPT Enterprise

Якщо компанії чи організації потрібно понад 149 ліцензій ChatGPT, OpenAI рекомендує вибрати корпоративний тариф ChatGPT Enterprise. Наразі ціна на нього не оголошена офіційно, але заявлена ​​вартість становить приблизно $60 на користувача на місяць за оплати щонайменше 150 ліцензій та 12-місячного контракту.

ChatGPT Enterprise додає:

 • можливості конфіденційності;
 • аналіз даних корпоративного рівня на застосунок до ChatGPT;
 • покращує продуктивність і параметри налаштування. 

Є спеціальний робочий простір і консоль адміністратора з інструментами для керування використанням ChatGPT співробітниками в організації, включаючи інтеграцію для єдиного входу, підтвердження домену та інформаційну панель із статистикою використання та залучення.

Шаблони бесід, якими можна ділитися, надані як частина ChatGPT Enterprise, дають користувачам змогу створювати внутрішні робочі процеси та боти, які використовують ChatGPT.

Платформа API OpenAI дозволяє компаніям за бажанням створювати повністю індивідуальні рішення на основі ChatGPT.

Клієнти ChatGPT Enterprise також отримують пріоритетний доступ до моделей і ліній експертів OpenAI, зокрема спеціальна команду облікових записів, навчання та консолідоване виставлення рахунків. 

Вони мають право на угоди про ділове партнерство з OpenAI, які вимагаються згідно із законодавством США для компаній, які бажають використовувати такі інструменти, як ChatGPT, з особистою медичною інформацією, як-от медичними документами.

Що вміє та скільки коштує ChatGPT Edu — ШІ для вишів

ChatGPT Edu, найновіша пропозиція від OpenAI, надає версію ChatGPT, створену для навчальних закладів та студентів, викладачів, наукових співробітників та команд з управління кампусами. Ціни компанія наразі не оголошує.

ChatGPT Edu можна порівняти з ChatGPT Enterprise за винятком того, що він підтримує SCIM — відкритий протокол, який використовують для спрощення хмарної ідентифікації та керування доступом. (OpenAI планує додати SCIM у ChatGPT Enterprise.) 

Як і у разі з ChatGPT Enterprise, клієнти ChatGPT Edu отримують інструменти аналізу даних, засоби керування адміністратором, єдиний вхід, покращену безпеку та можливість створювати та ділитися власними чат-ботами.

ChatGPT Edu також постачається з останніми моделями OpenAI і, що важливо, збільшеними обмеженнями на повідомлення.

Що вміє та скільки коштує OpenAI for Nonprofits 

Ші для неприбуткових організацій, або OpenAI for Nonprofits, — це перша спроба OpenAI зазіхнути на сектор некомерційних технологічних рішень. Формально це не окремий тарифний план ChatGPT, а набір знижок для відповідних організацій.

Некомерційні організації можуть отримати доступ до ChatGPT Team за зниженою ціною $20 на місяць за користувача (як для приватних осіб). Великі некомерційні організації можуть отримати 50% знижку на ChatGPT Enterprise, тобто приблизно $30 на користувача.

Критерії відбору для неприбуткових організацій досить суворі. Хоча подати заявку на знижку можуть некомерційні організації з з будь-якої точки світу, OpenAI наразі не приймає заявки від академічних, медичних, релігійних або державних установ.

Підписуйтеся на наші соцмережі

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

OpenAI показав мініверсію ШІ-помічника — GPT-4o minі

Олеся Дерзська 18 годин тому

OpenAI розробляє новий підхід щодо ШІ з кодовою назвою Strawberry

Олеся Дерзська 14 липня 2024 15:44

Чому штучний інтелект майже не впливає на економіку

Олександр Тартачний 10 липня 2024 11:45

Що таке агенти штучного інтелекту

Олександр Тартачний 9 липня 2024 09:00

OpenAI усунула проблему безпеки у застосунку ChatGPT для macOS

Вікторія Рудзінська 3 липня 2024 22:17