Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Працювати з чатботом ChatGPT можна тепер без реєстрації

Олена Черкасець
Олена Черкасець
2 квітня 2024 2 хвилин читання

Компанія OpenAI дозволить використовувати чатбот зі штучним інтелектом ChatGPT без створення облікового запису.

Про це повідомляє TechCrunch.

Тепер, коли ви заходите на офіційний сайт chat.openai.com, вас вже не будуть  просити ввести дані для входу. Замість цього ви зможете почати чат з ШІ, який працює на тій технології, що і для зареєстрованих користувачів. 

Однак набор функцій у користувачів без облікового запису буде обмежений.Ви не зможете зберігати або переглядати історію чату, ділитися чатами та користуватися додатковими функціями, такими як голосові розмови та спеціальні інструкції. 

Обліковий запис все ще потрібний для користувачів, які хочуть використовувати платформи OpenAI, зокрема, Sora, щоб створювати відеоролики або VoiceEngine для розмовного штучного інтелекту. Також обліковий запис знадобиться для того щоб використовувати платну версію ChatGPT з базою даних GPT-4.

Безкоштовна версія ChatGPT матиме обмежувальні правила щодо того, який контент можна створювати. Це захистить користувачів від шкідливого або неприйнятного контенту. 

Платні користувачі також матимуть користь від існуючих заходів безпеки, які вже вбудовані в модель, і не дозволять генерувати шкідливий контент. 

OpenAI заявляє, що може використовувати ваші розмови з ChatGPT для покращення своїх моделей. Однак ви можете вимкнути цю функцію в налаштуваннях, незалежно від того, створили ви обліковий запис чи ні. 

Для цього необхідно натиснути крихітний знак питання в нижньому правому куті, потім натисніть «налаштування» і вимкніть цю функцію.

Окрім цього, запроваджено додаткові засоби захисту контенту для цього досвіду, зокрема, блокування підказок і генерацій у ширшому діапазоні категорій.

Нововведення будуть впроваджуватись «поступово» для користувачів із 185 країн. 

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Viber запровадив ШІ-зміст в усіх чатах

Олеся Дерзська 13 годин тому

Понад $1 млрд інвестує Oracle у штучний інтелект та хмарні обчислення в Іспанії

Владислав Паливода 23 години тому

ШІ для молодих архітекторів — наставник, підрядник, конкурент чи помічник?

Сергій Іванов-Костецький 20 червня 2024 17:00

Робота пришвидшується, але замовлень меншає: як ChatGPT та інші нейромережі впливають на ринок фрилансу

Олександр Тартачний 20 червня 2024 09:00

Як ШІ-фейки використовують в ІПСО проти України

Олеся Дерзська 19 червня 2024 21:05