Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Почалась WWDC — конференція від Apple — про що йдеться — відео

Олеся Дерзська
Олеся Дерзська
10 червня 2024 4 хвилин читання

Цьогорічна конференція WWDC 2024 від Apple почалась із оновлень Apple TV. Компанія вирішила сфокусувати презентацію оновлень на відеоможливостях, які будуть доступні як у оновленні Vision Pro, так і у новому функціоналі iPhone.

Apple WWDC можна подивитись на сайті та YouTube Apple, а також через Apple TV

Apple visionOS 2 та Vision Pro

На конференції Apple анонсувала Apple visionOS 2 — операційну систему, що має покращити користувацький досвід в окулярах Visopn Pro. Крім того, нова visionOS 2 має допомогти розробникам створювати більш технологічні застосунки для Vision Pro.

Як зазначили представники Apple, різні API дозволяють створювати та покращувати навіть надскладні 3D застосунки. Разом із новими, складнішими можливостями для відео, вони будуть у вільному доступі вже цьогоріч. Крім того, ОС дозволить перетворювати улюблені фото користувачів на 3D-зображення.

Оновлена iOS 18

Супутниковий зв'язок сприятиме кращому обміну повідомленнями Супутниковий зв'язок сприятиме кращому обміну повідомленнями

В новій iOS 18 Apple додала Controls Center. З його допомогою керування додатками відбуватиметься в одному місці. Також Controls API — для розробників — допоможуть їм покращити взаємодію із їхніми застосунками. Кожну групу застосунків можна буде відкривати одним свайпом донизу.

За словами представників Apple, iOS 18 у її новому вигляді:

  • 1
    Дозволяє покращити досвід листування та обміну повідомленнями.
  • 2
    Має кращу приватність.
  • 3
    Має найбільшим редизайн застосунку Photos з усіх.

Вона також має Messages via satellite та ігровий режим. Тепер супутниковий функціонал iPhone 14 і пізніших версій дозволятиме надсилати повідомлення за допомогою супутникового зв’язку.

Підписуйтеся на наші соцмережі

iOS 18 матиме оновлення в фото, повідомленнях та приватності. Крім того, додатками буде легше керувати iOS 18 матиме оновлення в фото, повідомленнях та приватності. Крім того, додатками буде легше керувати

Apple TV

Формат 21:9 дозволить насолоджуватись кіно, не змінюючи формат стрічки --- в тоу вигляді, як вона була створена режисером. Крім того, Apple TV матиме велику кількість нового контенту.

WatchOS 11 Pro

WatchOS зможе уві сні замірювати важливі показники здоров’я: серцевий ритм, температуру на зап’ястках, ритм дихання, та допоможе не тільки пильніше стежити за своїм здоров’ям, а й краще готуватись до фітнес-навантажень та спортивних змагань.

Крім того, ваш смартпристрій тепер дозволить ділитись із друзями сповіщенням, що ви доїхали додому без проблем — через функцію Check-In. Також годинники зможуть вимірювати силу навантажень під час спорту та легше керувати вагітністю та станом здоров’я, коли ви при надії. І наостанок користувачі зможуть створювати власні програми тренувань.

iPad OS

Сама по собі операційна система матиме набагато кращі анімації та візуальну частину. Калькулятор також буде оновлено і він матиме функцію перегляду історії та перетворення одиниць.

Notes працюватиме із каліграфією Notes працюватиме із каліграфією


Він стане більш потужним і в плані розв'язання складних задач -- наприклад, з фізики. 
Створення нотаток у Notes та Math Notes також буде покращеним. Тепер пристрій зчитуватиме ваші рукописні записи і сам конвертуватиме їх в текст. Ви зможете розв’язувати математичні задачі та рівняння в одному місці, користування також стане набагато легшим.

MacOS Sequoia

macOS для підвищеної креативності та продуктивності macOS для підвищеної креативності та продуктивності

Apple Intelligence

Приватність ШІ-функціоналу Apple Intelligence не дозволяє зловживати даними Приватність ШІ-функціоналу Apple Intelligence не дозволяє зловживати даними

Apple Intelligence буде глибоко інтегрована в пристрої Apple, та має підвищену приватність. Вона має доступ до особистих даних та не взаємодіє з особистою інформацією. Вона не зберігає воші дані та не має змоги ними зловживати.

Siri

Тепер Siri можна буде писати --- якщо ви не хочете говорити голосно. Вона буде краще розуміти голосові команда та запити — і, наприклад, якщо ви скажете їй про якийсь захід, за допомогою ШІ-функціоналу вона сама розумітиме де і коли його спланувати.

ШІ-емодзі

Apple анонсувала Genmoji — можливість створювати ШІ-емодзі. Pазом з Image Playground, функціоналом для ШІ-обробки зображень, тепер емодзі можна створювати та надсилати миттєво.

Партнерство Apple та OpenAI

Підписуйтеся на наші соцмережі

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Apple зробить підключення до WiFi безпечніше: зареєстровано новий патент

Владислав Паливода 17 липня 2024 21:36

Інклюзивність в iOS: як забезпечити доступність для користувачів з обмеженими можливостями

Vladyslav Khambir 17 липня 2024 16:40

Як уряд може зламати ваш телефон

Олександр Тартачний 17 липня 2024 12:10

Epic Games буде боротись проти «абсурдних» нововведень від Apple

Вікторія Рудзінська 9 липня 2024 21:42

Microsoft наказує співробітникам у Китаї відмовитися від Android на користь iPhone

Владислав Паливода 9 липня 2024 13:15