Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Головні переваги та недоліки використання Microsoft Azure

Спекотне промо
Спекотне промо
8 лютого 2024 3 хвилин читання
Microsoft Azure Фото Freepik Microsoft Azure Фото Freepik

Майкрософт Azure — набір хмарних сервісів, які здатні задовольнити потреби власників бізнесу. За допомогою можливостей платформи кожна компанія може вільно створювати, розгортати та керувати застосунками у глобальній мережі, не відмовляючись від використання улюблених фреймворків та інструментів.

Сучасний набір продуктів Майкрософт Аzure нараховує приблизно дві сотні продуктів: від штучного інтелекту та машинного навчання до інструментів діагностики, керування та аналізу. Перед тим як почати використовувати платформу, корисно буде дізнатися про її переваги та недоліки.

Сильні сторони Microsoft Azure

Одна із сильних сторін — висока доступність. Користувач послуги отримує доступ 99,95% часу. Тобто у межах одного року максимально можливий простій становить  лише 4,5 години.

Не менш важлива сторона — високий рівень безпеки. Клієнтам доступна:

  • багаторівнева аутентифікація;
  • захист від втрати даних;
  • паролі застосунків;
  • діагностика та оцінювання ризиків;
  • засоби кібербезпеки.

Усе це починає діяти з першого дня користування. Інформація власника надійно захищена, тому платформі довіряють міжнародні банки та підприємства оборонної промисловості.

Варіанти масштабування — ще одна з переваг. Користувачі можуть максимально раціонально використовувати власні кошти. Клієнт платить тільки за ті послуги, якими користується. Економія досягається і внаслідок того, що підприємству не потрібно регулярно купувати, налаштовувати, модернізовувати спеціальне комп’ютерне обладнання, а також утримувати штат спеціалістів. Все це надається хмарною платформою.

Microsoft Azure — можливість використання будь-якої платформи, мови програмування чи інструменту. У користувача є можливість працювати з різними мовами програмування, зокрема Java, .NET, Node.js. Крім того, Майкрософт Azure відмінно працює з сервісами Гугл, Твіттер, Дропбокс та багатьма іншими.

Зручні інструменти дозволяють налаштувати автоматичну роботу процесів, які повторюються. При цьому швидкість доставки застосунків залишиться високою, також передбачена підтримка аналізу, встановлення виправлень, моніторингу, резервного копіювання та відновлення. Тобто можна не відриватися на підтримку інфраструктури.

Microsoft Azure Фото надане партнером Microsoft Azure Фото надане партнером

Чи є недоліки

Хоча для роботи й не потрібен штат ІТ-спеціалістів, встановлення, виправлення та моніторинг функцій потребує певного досвіду. Крім того, у деяких регіонах планети швидкий доступ до інструментів проблематичний. В Європі, США, Австралії, Індії та Китаї все гаразд, а ось для Південної Америки чи Африки швидкість доступу — головна з проблем.

Водночас, зважаючи на досвід використання хмарної платформи такими брендами, як Samsung, Intel, FedEx, CAT, NBA, Toshiba, стає зрозуміло, що користуватися Microsoft Azure зручно та надійно. 

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
Інші матеріали

Технології, на які ми чекали: новинки realme 12 вже у «Цитрус»!

Анна Старкова 5 годин тому

Amazon досяг ринкової вартості у $2 трлн завдяки оптимізму щодо ШІ

Вікторія Рудзінська 7 годин тому

ШІ-інструменти в смартфонах збиратимуть більше даних користувачів

Олеся Дерзська 24 червня 2024 17:57

Розетка, ДТЕК Мережі, Аврора та ще 9 українських компаній здобули премію “Вчасно.Кращі Незламні” за цифровізацію бізнесу

Ольга Топольська 24 червня 2024 16:26

ОpenAI придбав Rockset, щоб покращити інфраструктуру для своїх корпоративних продуктів

Вікторія Рудзінська 22 червня 2024 13:33