Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Одинадцять друзів інновацій: 1991 Accelerator випустив нові українські стартапи

Яніна Шабанова
Яніна Шабанова Комунікаційна менеджерка SocialBoost та 1991 Accelerator
26 вересня 2023 6 хвилин читання

13-го вересня команди літньої програми 1991 Acceleration: Next Batch запітчили свої проєкти на демодні. Розповім детальніше про рішення стартапів і чим вони змогли зацікавити членів журі. Акселерацію стартапів pre-seed / seed стадії 1991 Accelerator розпочав у червні 2023 року. Впродовж дванадцяти тижнів стартапи проходили інтенсивне навчання і пропрацювали проєкти разом з індивідуальними менторами. На фінальному івенті фаундери представили свої продукти tech-експертам, інвесторам і бізнес-спільноті.

Naratta

Naratta — це фасилітатор зустрічей на основі ШІ. Це B2B SaaS інструмент підвищення продуктивності, який використовує ШІ-технологію штучного інтелекту, щоб контролювати обговорення в реальному часі, запобігати домінуванню діалогів, планувати наступні зустрічі та створювати порядок денний зустрічей і підсумки.

Seeto

Seeto — це застосунок для пошуку роботи у відеоформаті, який об’єднав механіки TikTok та Tinder. Шукачі роботи створюють стислі однохвилинні відеорезюме, тоді як компанії створюють схожі відеоролики, у яких представляють себе та посади, на які вони шукають фахівців. Потім керований штучним інтелектом алгоритм вибирає найкращий відеопотік для кожного користувача, роблячи процес пошуку привабливим і приємним. Фаза співбесіди починається лише тоді, коли є взаємний інтерес, що економить час і ресурси для всіх учасників.

"Просте ЗНО"

Просте ЗНО — це освітня платформа, головна ціль якої — зробити підготовку до ЗНО/НМТ доступною і легкою, надати альтернативу десяткам підручників. Мобільні застосунки під iOS і Android поєднують потужну силу алгоритмів, якісних матеріалів і викладацького досвіду, створюючи найкращий інструмент для підготовки до вступу в українські ВНЗ.

Deftak

Deftak — система самонаведення та керування малими боєприпасами для безпілотних літальних апаратів. Розробка включає в себе систему керування, систему зв’язку та систему наведення, які являють собою легку в керуванні зброю, що сама доводиться до цілі.

Jobey App

Jobey App — це платформа, яка дає змогу кадровим агенціям та трудовим мігрантам всього світу знаходити одне одного без мовних бар’єрів та ризиків шахрайства. Рішення базується на двох принципах:

 • контент створюється із системних фрах (без ручного вводу), що дозволяє відображати його мовою користувача без перекладача;
 • фіксація домовленостей між агенцією та мігрантом на платформі через монетизацію (агенція оплачує комісію лише за працевлаштованих мігрантів, мігрант отримує частину комісії за підтвердження угоди на платформі).

Cheery Cat

Cheery Cat — це інноваційна система ранньої діагностики та прогнозування захворювань у тварин для підтримання їх довголіття. Можливості штучного інтелекту, інструменти діагностики хвороб, збору та аналізу даних про тварину дають змогу передбачити проблеми зі здоров’ям у тварини на різних етапах її життя ще до появи перших симптомів. Система складається з таких елементів:

 • спеціальні набори для домашнього тестування хронічних та смертельних хвороб у тварин;
 • опція виклику медсестер на дім для надання допомоги власникам у догляді за твариною;
 • телемедицина 24/7;
 • спеціальний нашийник, що відслідковує стан тварини в реальному часі;
 • мобільний додаток, який збирає, зберігає та аналізує всі ці дані та інформує власника тварини про подальші кроки в забезпеченні довголіття його улюбленця.

OnHires

OnHires — це рекрутингова платформа (RaaS), яка допомагає компаніям економити гроші та час на найманні талантів. Команда підбирає в компанію професійного рекрутера, який знаходить, перевіряє та представляє готових до працевлаштування кандидатів.

Youstud

Youstud — освітня онлайн-екосистема, яка допомагає дітям підвищити знання та ощасливлює їхніх батьків. Вона включає:

 • онлайн-школу Youstud точних наук, де навчають математиці, фізиці, хімії та біології;
 • Youstud|humanitarium — онлайн-школа вивчення іноземних мов;
 • Youabit — проєкт, який допомагає абітурієнтам вступати в університети;
 • Профорієнтаційні тренінги для учнів.

Loopo

Loopo — це платформа, яка об’єднує всі робочі процеси створення контенту та допомагає ефективно ними керувати. У простому інтерфейсі, зібрано найважливіші інструменти для зрозумілого процесу виробництва контенту, наприклад:

 • вміст календаря;
 • диспетчер задач;
 • інструменти для аналітики та бюджетування;
 • ШІ-генератор ідей і текстів для статей і постів.

TheWays

TheWays — це платформа, яка допомагає вирішувати виклики в карʼєрі та бізнесі. Зараз це відбувається у форматі 1:1 консультацій із досвідченими експертами. Команда переосмислила усю менторсько-консультаційну сферу, і пропонуємо підхід, який фокусується на вирішенні викликів, а не на пошуку експертів:

 • не потрібно здогадуватись, чи має ця людина відповідний досвід у певному питанні;
 • не треба скролити 100 сторінок баз з експертами, щоб знайти того, хто допоможе з конкретним завданням;
 • не буде дарма витрачених перших сесій через брак культурного фіту.

GetOrderBiz

GetOrderBiz — платформа, яка автоматизує роботу з платформами доставки їжі Glovo, Bolt Food, Uber Eats, Wolt. Платформа інтегрується з платформами доставки та POS системами та дозволяє в автоматичному режимі приймати та передавати замовлення з платформ доставки до POS. Це звільняє ресторани від ручної роботи та відкриває нові можливості для збільшення прибутку.

Прочитати більше про стартапи можна на сайті програми. Також на YouTube-каналі 1991 Accelerator доступний запис демодня з пітчами команд.

Команди Loopo, Seeto, Youstud вже цього тижня братимуть участь в IT Arena — одній із найбільш технологічних подій в Україні.

Якщо ви хочете поділитися з читачами SPEKA власним досвідом, розповісти свою історію чи опублікувати колонку на важливу для вас тему, долучайтеся. Відтепер ви можете зареєструватися на сайті SPEKA і самостійно опублікувати свій пост.
50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Федеральний суд обіцяє розслідувати Google за навмисне знищення чатів

Анастасія Ковальова 12 годин тому

Synergy.IT Business & IT Education від Асоціації IT Ukraine відбудеться 11-12 грудня 2023 року

Артем Житкевич 30 листопада 2023 17:39

Українські стартапи почуваються оптимістичніше за традиційний бізнес — дослідження Gradus Research

Богдан Камінський 29 листопада 2023 14:56

Три тренди, які визначатимуть майбутнє менеджменту в ІТ

Віталій Новак 28 листопада 2023 14:07

Мінекономіки та KSE відкрили акселератор для стартапів в секторі розмінування

Юлія Мирська 28 листопада 2023 13:55