Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

«Свайп вліво»: Tinder припиняє роботу в росії

Ольга Горбенко
Ольга Горбенко Новинарка SPEKA
2 травня 2023 2 хвилин читання

Компанія-власник додатків для знайомств Tinder і Hinge оголосила про припинення роботи в росії більше ніж через рік після початку повномасштабної війни в Україні.

Match Group заявила, що її бренди вживають заходів для «обмеження доступу» до послуг, і повністю підуть з російського ринку до 30 червня, повідомляє BBC. 

Компанія оголосила про вихід з рф у своєму щорічному звіті у вівторок, додавши, що вона «віддана захисту прав людини».

Match Group, бренди якої включають інші сайти знайомств, такі як Plenty of Fish, робила мало публічних заяв про свою російську діяльність після 24 лютого 2022 року. Але вже у березні того ж року компанія, у якій працюють понад 2700 співробітників по всьому світу, помітила негативний вплив на свій європейський бізнес.

Акціонер Match — компанія Friends Fiduciary Corp — сказав Reuters, що Match «подала приклад для інших, пов’язавши своє рішення з ризиками для прав людини, з якими стикається український народ».

Поліцейська служба Європол у вересні заявила, що додатки для знайомств виявили серед онлайн-платформ, «захоплених» зловмисниками для торгівлі людьми. Тоді відомство привернуло увагу до тяжкого становища українських біженців.

«Для надійного бренду не дуже добре продовжувати діяльність у країні, де Міжнародний кримінальний суд висунув звинувачення главі держави»,
виконавчий директор Friends Fiduciary Джефф Перкінс.

Соцмережі вже підхопили новину. Наприклад, у Twitter припустили, що Match Group оголосила про вихід з російського ринку через дефіцит чоловіків у росії, а за нею таке ж рішення має прийняти Grindr (додаток для знайомств, орієнтований на ком’юніті геїв, бісексуалів, трансгендерів і квірів).

Раніше SPEKA розповідала, що спецслужби рф використовують застосунок для знайомств Tinder, аби вербувати військових та політиків Німеччини.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Скільки заробляє Tinder та як працюють його алгоритми

Олександр Тартачний 28 вересня 2023 10:18

Україна планувала вдарити по заводах з виробництва Shahed — The Guardian

Богдан Камінський 27 вересня 2023 17:58

Що отримала росія, налякавши Ілона Маска

Владислав Миронович 20 вересня 2023 15:15

«Я не зрадник»: Маск виправдався за свою позицію щодо росії

Іван Чернов 11 вересня 2023 19:55

Північнокорейські хакери зламали російського виробника ракет

Артем Житкевич 7 серпня 2023 17:09