Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Маска можуть позбавити громадянства США за те, що у 90-ті він нібито був нелегалом

Катерина Колонович
Катерина Колонович Новинарка Speka.Media
20 листопада 2022 2 хвилин читання

Розслідувачі Сapitol Hunters оприлюднили документи, які вказують на те, що мільярдер Ілон Маск у 90-х роках перебував у США нелегально. Окрім того, схоже на те, що його дипломи про вищу освіту підробні.

«Хтось має це сказати: Ілон Маск 27 років брехав. Він не має ступеня бакалавра фізики чи будь-якої технічної галузі. В аспірантуру не потрапив. Вибув у 1995 році та перебував (у країні) нелегально. Пізніше інвестори тихенько зробили йому диплом – але не у науці», йдеться у твіті Capitol Hunters.

Оприлюднені долідження. Фото: @сapitolhunters Оприлюднені долідження. Фото: @сapitolhunters

Дослідження містить докази, згідно яких Маск має фальшивий диплом про вищу освіту з фізики. Окрім того, підприємець ніколи не вступав на програму PhD у Стенфорді, що свідчить про те, що цей диплом також недійсний.

Документи, оприлюднені розслідувачами. Фото: @сapitolhunters Документи, оприлюднені розслідувачами. Фото: @сapitolhunters

Через те, що він покинув навчання у 1995 році, він не мав легальних підстав залишатися в Америці. Згодом він отримав громадянство США. Але наразі ці документи можуть визнати нелегітимними. 

Нагадаємо, Ілон Маск народився у столиці Південно-Африканській Республіці Преторії. Останнім часом світ стежить за постійними скандалами навколо спочатку купівлі популярної соцмережі Twitter Маском, а тепер невиваженого керівництва компанією.

Так, залишившимся після масових звільнень працівникам висунили нові жорсткі умови праці. Більшість обрала шлях звільнення замість того, щоб погодитися на постійну роботу лише в офісі та овертайми. Тому в четвер співробітників листом повідомили про закриття офісів до понеділка — Twitter намагається вмовити фахівців не полишати роботу.

Також сьогодні зранку Ілон Маск, після опитування на своїй сторінці, повернув у Twitter профіль колишнього президента Дональда Трампа.

 

 

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
1
Прокоментувати
Petro Nepyivoda 21.11.2022, 08:56
Маск такий же ембіцил як і трамп. Не дивно якщо виявиться що кремль тихо супортував "бізнесмена" маска.
Інші матеріали

Ілон Маск думає, що зупинив Армагеддон, насправді він його наблизив — Тімоті Снайдер

Владислав Миронович 7 годин тому

Український стартап FarmFleet відправив до США першу партію промислових дронів

Юлія Мирська 26 вересня 2023 09:35

Танки M1 Abrams прибули в Україну. Що про них відомо

Єлизавета Гогілашвілі 25 вересня 2023 17:42

Bluesky зафіксував рекордний трафік після заяви Маска про платну підписку на X

Дмитро Мухін 24 вересня 2023 12:59

Байден розповів, коли перші танки Abrams приїдуть в Україну

Юлія Даниленко 22 вересня 2023 06:46