Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Маска можуть позбавити громадянства США за те, що у 90-ті він нібито був нелегалом

Катерина Колонович
Катерина Колонович Новинарка Speka.Media
20 листопада 2022 2 хвилин читання

Розслідувачі Сapitol Hunters оприлюднили документи, які вказують на те, що мільярдер Ілон Маск у 90-х роках перебував у США нелегально. Окрім того, схоже на те, що його дипломи про вищу освіту підробні.

«Хтось має це сказати: Ілон Маск 27 років брехав. Він не має ступеня бакалавра фізики чи будь-якої технічної галузі. В аспірантуру не потрапив. Вибув у 1995 році та перебував (у країні) нелегально. Пізніше інвестори тихенько зробили йому диплом – але не у науці», йдеться у твіті Capitol Hunters.

Оприлюднені долідження. Фото: @сapitolhunters Оприлюднені долідження. Фото: @сapitolhunters

Дослідження містить докази, згідно яких Маск має фальшивий диплом про вищу освіту з фізики. Окрім того, підприємець ніколи не вступав на програму PhD у Стенфорді, що свідчить про те, що цей диплом також недійсний.

Документи, оприлюднені розслідувачами. Фото: @сapitolhunters Документи, оприлюднені розслідувачами. Фото: @сapitolhunters

Через те, що він покинув навчання у 1995 році, він не мав легальних підстав залишатися в Америці. Згодом він отримав громадянство США. Але наразі ці документи можуть визнати нелегітимними. 

Нагадаємо, Ілон Маск народився у столиці Південно-Африканській Республіці Преторії. Останнім часом світ стежить за постійними скандалами навколо спочатку купівлі популярної соцмережі Twitter Маском, а тепер невиваженого керівництва компанією.

Так, залишившимся після масових звільнень працівникам висунили нові жорсткі умови праці. Більшість обрала шлях звільнення замість того, щоб погодитися на постійну роботу лише в офісі та овертайми. Тому в четвер співробітників листом повідомили про закриття офісів до понеділка — Twitter намагається вмовити фахівців не полишати роботу.

Також сьогодні зранку Ілон Маск, після опитування на своїй сторінці, повернув у Twitter профіль колишнього президента Дональда Трампа.

 

 

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
1
Прокоментувати
Petro Nepyivoda 21.11.2022, 08:56
Маск такий же ембіцил як і трамп. Не дивно якщо виявиться що кремль тихо супортував "бізнесмена" маска.
Інші матеріали

Ілона Маска звинуватили в маніпуляціях із криптовалютою Dogecoin

Анастасія Ковальова 2 години тому

Голова відділу Trust&Safety Twitter пішла з компанії

Єлизавета Гогілашвілі 3 червня 2023 08:35

В США вперше у світі зробили рентген-знимок атома

Артем Житкевич 2 червня 2023 14:34

“Дрон, керований ШІ, намагався вбити оператора”: що відбулось насправді

Ганна Гілова 2 червня 2023 14:15

У техніці, яку США планували передати Україні з Кувейту, знайшли проблеми

Єлизавета Гогілашвілі 1 червня 2023 18:43