Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Маск заборонив співробітникам Twitter працювати віддалено

Катерина Колонович
Катерина Колонович Новинарка Speka.Media
10 листопада 2022 2 хвилин читання

Ілон Маск написав співробітникам Twitter першого електронного листа, у якому він скасував дистанційну роботу. Працівники мають проводити в офісі щонайменше 40 годин на тиждень.

Новий власник Twitter Inc. Ілон Маск вперше надіслав електронний лист своїм працівникам увечері в середу, щоб підготувати їх до «важких часів попереду» та заборонити віддалену роботу, якщо він особисто не схвалить це, повідомляє Bloomberg.

Згідно з новими правилами, які стають чинними негайно, співробітники повинні бути в офісі не менше 40 годин на тиждень. Також Маск повідомив, що хоче, щоб підписки становили половину доходу Twitter.

До приходу Маска Twitter запровадив постійну роботу з будь-якого місця для своїх працівників, багато з яких спочатку були змушені працювати віддалено через пандемію. Це була одна з перших тем під час телефонної розмови, яку Маск провів зі співробітниками Twitter після оголошення угоди про купівлю компанії на початку року. Тоді він сказав, що виступає проти віддаленої роботи і надаватиме винятки лише у кожному конкретному випадку, як він це робить зараз.

Він також скасував «дні відпочинку» з календарів співробітників Twitter — це був щомісячний вихідний для всієї компанії, запроваджений під час пандемії. Це свідчить про те, що Маску не до вподоби наявна робоча культура Twitter.

«Шлях попереду важкий і потребуватиме інтенсивної роботи, щоб досягти успіху», — написав Маск у своєму зверненні до співробітників. В окремому електронному листі він додав, що «протягом наступних кількох днів абсолютним головним пріоритетом є пошук і призупинення всіх перевірених ботів/тролів/спаму».

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Кінець гри для криптовалют? — The New York Times

Олександр Тартачний 6 годин тому

Маск порівняв менеджерів Twitter, які не вміють писати код, із кавалеристами, що не можуть їздити верхи

Катерина Колонович 7 годин тому

Starlink підвищує тарифи українським користувачам

Катерина Колонович 8 годин тому

Попри заборону китайці масово встановлюють Twitter під час Covid-протестів

Катерина Колонович 10 годин тому

Маск влаштував війну з Apple: він стверджує, що компанія погрожувала видалити Twitter з App Store

Катерина Колонович 13 годин тому