Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Після масових звільнень Twitter просить десятки співробітників повернутися

Катерина Колонович
Катерина Колонович Новинарка Speka.Media
7 листопада 2022 2 хвилин читання

Керівництво Twitter намагається повернути десятки працівників, тому що вони потрібні для роботи над змінами соцмережі та були звільнені помилково. 

Twitter Inc., звільнивши приблизно половину компанії у п'ятницю після придбання Ілоном Маском за $44 млрд, тепер звертається до десятків співробітників, які втратили роботу, і просить їх повернутися, повідомляє Bloomberg.

Деякі з тих, кого просять повернутися, були звільнені помилково. Інших звільнили до того, як керівництво зрозуміло, що їхня робота та досвід можуть знадобитися для створення нових функцій, які запланував Маск.

Цього тижня Twitter скоротив майже 3700 людей через електронну пошту, щоб зменшити витрати після придбання Маском. Багато співробітників дізналися, що втратили роботу після того, як їхній доступ до корпоративних систем, таких як електронна пошта та Slack, був раптово призупинений. Прохання до працівників повернутися свідчать про те, наскільки поспішним і хаотичним був процес звільнень.

Компанія Twitter офіційно не коментує події. 

«Щодо скорочення у Twitter, на жаль, немає вибору, коли компанія втрачає понад 4 мільйони доларів на день», — написав Маск у п'ятницю.

Наразі у Twitter залишилося приблизно 3700 співробітників. Маск змушує тих, хто залишився у компанії, швидко працювати над новими функціями, тому в деяких випадках співробітники навіть спали в офісі, щоб вкластися у нові терміни.

На вихідних Twitter випустив новий план підписки Twitter Blue, пропонуючи позначку підтвердження для будь-якого користувача, який платить $8 на місяць. Компанія також повідомила, що незабаром запустить інші функції, зокрема можливість публікувати довші відео та отримати пріоритет у відповідях, згадуваннях і пошуку.

Нагадаємо, що співробітники Twitter подали до суду на компанію через звільнення без попереджень.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Маск оприлюднив документи, що стосуються скандалу у Twitter із Хантером Байденом

Катерина Колонович 16 годин тому

Маск заблокував Каньє Веста у Twitter за свастику

Катерина Колонович 2 грудня 2022 12:20

Маск готовий випробувати імплант у мозок Neuralink на собі

Катерина Колонович 2 грудня 2022 09:14

Tesla випустила першу серійну вантажівку, яку отримає Pepsi

Катерина Колонович 2 грудня 2022 08:39

Китай звинуватив Starlink у порушенні правил космічного руху

Катерина Колонович 1 грудня 2022 15:01