Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Курси з криптограмотності: як опанувати світ блокчейн-технологій?

Владислав Гринів
Владислав Гринів Digital-журналіст з досвідом роботи у WEB3-компаніях
28 лютого 2024 6 хвилин читання

Світ інвестицій дуже ризиковий, однією з найкращих порад є завжди підтримувати та оновлювати свої знання. Розуміння базових речей у криптоіндустрії є надто важливим, оскільки через необізнаність можна втратити кошти. А для отримання та підтримки цих знань, можна скористатись різними курсами з криптограмотності. Тож розглянемо докладніше найбільш популярні курси.

Learn Crypto

Learn Crypto — безоплатна освітня платформа, розроблена для того, щоб допомогти користувачам легко дізнатися про криптовалюту завдяки простій, релевантній та цікавій структурі.

Платформа забезпечує невелике навчання, яке можна застосувати в реальному житті, дозволяє користувачам налаштовувати свій досвід навчання та пропонує новини з джерел на їх вибір. Вона також надає доступ до різноманітних криптоінструментів та має на меті допомогти користувачам вивчити основи блокчейн-технологій, опанувати криптовалюту, отримати практичні навички та впевнено орієнтуватися у світі криптовалют. 

SUI Foundation планує створити блокчейн-академію

SUI Foundation — організація, яка просуває та впроваджує блокчейн SUI. 

Нещодавно виконавчий директор Sui Foundation Грег Сіуруніс, в інтерв’ю для Cointelegraph, розповів про зусилля фонду створити академію блокчейнів у співпраці зі школою в Об’єднаних Арабських Еміратах, Американським університетом у Шарджі. Він розповів, що мета проєкту полягає в тому, щоб підвищити рівень знань студентів про блокчейн та його використання для створення додатків та платформ для розв’язання проблем. 

Під час свого візиту до університету Шарджі Сіуруніс поділився, що був здивований кількістю студентів обізнаних щодо блокчейн-технологій. Він вважає, що це свідчить про те, що користувачі почали розуміти користь блокчейну і лише необхідно інтегрувати відповідні засоби, щоб покращити ці знання. 

Створення академії блокчейну відповідає меті Емірату Шарджа стати центром досліджень та освіти в галузі блокчейну. Канцлер Американського університету наголосив, що академія має дати уявлення студентам про “теми, які орієнтовані на майбутнє”.

Coursera 

Coursera — платформа для онлайн-навчання, яка пропонує доступ усім охочим до широкого спектра курсів різними мовами, зокрема й українською.

Найпопулярнішими криптокурсами серед них є:

Слід відзначити, що курси пропонуються провідними університетами та лідерами галузі й  забезпечують гнучкий спосіб вивчати криптовалюту та технологію блокчейн за графіком.

Академія від Binance

Одна із найбільш популярних криптобірж у світі, Binance, також не тримається осторонь та пропонує різні можливості для своїх користувачів вивчати сферу криптовалют.

Binance Academy — освітня платформа для ентузіастів криптовалют та блокчейну різного рівня. Платформа пропонує курси з інтерактивними матеріалами, які допомагають відстежити та сертифікувати ваш процес навчання. Доступ до курсів доступний для користувачів по всьому світу, а по завершенню видаються NFT сертифікати. 

Платформу перекладено на велику кількість мов (у тому числі й українську), проте деякі розділи курсів доступні виключно англійською мовою. 

На популярній платформі Reddit, деякі користувачі досить багато висловлювались на рахунок курсу. Більшість поділяють думку про те, що це непоганий курс для початківців, проте для користувачів середнього рівня може бути замало інформації. 

У жовтні 2023 року Binance Academy оголосили про співпрацю з  Blockchain Center для розширення своєї програми з університетами. Метою співпраці є інтеграція блокчейн-освіти в навчальні програми понад 200 університетів у понад 50 країнах. 

Як WhiteBIT навчає українців криптограмотності

Одна із найбільших європейських криптобірж родом з України, WhiteBIT, разом із Міністерством цифрової трансформації створили «Освітній проєкт з криптограмотності та блокчейну» на порталі «Дія.Освіта». Проєкт складається зі 100 годин теорії та практики, де можна більше дізнатись про блокчейн, криптовалюту, криптогаманці, трейдинг та інше. 

Це не єдиний освітній проєкт, який було створено разом з WhiteBIT. 

Cryptology — курс з криптовалют та трейдингу, який в більшості сфокусований на трейдингу і підійде тим, хто бажає опанувати навички торгівлі криптовалютою. На учасників очікує 12 лекцій, Telegram-канал з усією інформацією з курсу та навчальний бот.

Україна дійсно є провідною державою у світі технологій, саме тому у нас функціонує декілька платформ для здійснення криптоплатежів, наприклад, Switchere, Corefy, Cryptomus, Whitepay та інші. Щодо останньої платформи, то нещодавно навіть вийшов анонс квитків на футбольний матч у Вроцлаві 26 березня, які можна купити за криптовалюту.

Тобто в українців є можливість оплачувати покупки криптовалютою у магазинах побутової техніки, одягу та навіть деяких продуктових магазинах. 

Якщо ви хочете поділитися з читачами SPEKA власним досвідом, розповісти свою історію чи опублікувати колонку на важливу для вас тему, долучайтеся. Відтепер ви можете зареєструватися на сайті SPEKA і самостійно опублікувати свій пост.
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Як блокчейн змінює майбутнє ШІ: огляд від Coinbase

Владислав Гринів 5 годин тому

«Мета — бути готовими до IPO до кінця 2026 року». Інтерв’ю із засновником та CEO Headway Антоном Павловським

Сергій Коноплицький 6 годин тому

Як запобігти вигоранню на роботі: поради для підтримки внутрішнього балансу та ментального здоров’я

Віталій Курдюмов 8 годин тому

Офіційний іспит Meta Blueprint: що це таке, навіщо і як скласти

Maksym Senchenko 16 квітня 2024 17:00

Найважливіші криптоподії місяця: на що варто звернути увагу в квітні

Павло Осадчук 16 квітня 2024 15:45