Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Apple відстоює інтелектуальну власність на яблуко

Артем Житкевич
Артем Житкевич
19 червня 2023 2 хвилин читання

Американська компанія Apple для захисту своєї інтелектуальної власності намагається одержати права на товарні знаки у вигляді зображення яблука по всьому світу.

Також Apple намагається укласти угоди з компаніями, що вже використовують яблука на своїх логотипах, про те, що вони ніколи не додадуть на свій товарний знак слід від укусу. 

Apple отримала реєстрацію на товарний знак у вигляді зображення сорту яблук, відомого як «Гренні Сміт». Apple отримала реєстрацію на товарний знак у вигляді зображення сорту яблук, відомого як «Гренні Сміт».

Швейцарська організація Fruit Union Suisse, яка є постачальником фруктів по всьому світу зі 111-річною історією, вважає, що їй доведеться змінити свій логотип, якщо Apple зможе зареєструвати свій товарний знак із зображенням яблука.

Юристи Fruit Union Suisse вважають, що Apple не намагається захистити свій логотип, а хоче заволодіти правами на яблуко в цілому, що має бути вільним для використання всіма у світі, оскільки є товаром і предметом загального користування.

Відповідно до аналізу поточної ситуації фахівцями організації Tech Transparency Project, яка досліджує вплив технологій на світову економіку, у період з 2019 по 2021 рік Apple подала найбільше заперечень, апеляцій та позовів проти товарних знаків у вигляді яблука, намагаючись забезпечити дотримання своєї інтелектуальної власності.

Навіть, всі взяті звернення Microsoft, Amazon і Google, які зареєстрували загальні терміни такі, як: Windows, Cloud і Prime не перевищують кількість позовів Apple.

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Apple випустила нові MacBook Air на чипі M3

Богдан Камінський 7 годин тому

Єврокомісія призначила штраф Apple на 1,8 млрд євро через скарги Spotify

Максим Красіков 8 годин тому

TSMC збільшує співпрацю з NVIDIA та Apple

Артем Житкевич 2 березня 2024 07:00

Суд США вимагає від ізраїльської компанії надати код шпигунського ПЗ Pegasus компанії WhatsApp

Артем Житкевич 1 березня 2024 21:02

Американські технологічні компанії звільняють по 780 осіб на день

Артем Житкевич 1 березня 2024 19:02