Google відкрив доступ до Bard в Україні
Компанія Google оголосила про розширення переліку країн, в яких доступний чатбот Bard. Серед них і Україна.
Відтепер чатбот підтримує понад 40 мов, серед яких українська, арабська, китайська, німецька та іспанська.
Крім того, Google додав декілька нових функцій до Bard.
Що нового у чатботі Bard від Google?
Підписуйтеся на наші соцмережі
- Аналіз зображень — відтепер користувачі можуть попросити чатбота переглянути картинку та згенерувати відповідь залежно від її змісту. Функція поки що доступна англійською мовою.
- Налаштування відповідей — аналогічно до Bing AI, Bard навчився відповідати у декількох стилях. Наразі доступні п’ять опцій: простий, довгий, короткий, професійний та звичайний.
- Прослуховування відповідей — завдяки моделі перетворення тексту у голос, чат-бот може прочитати відповідь, яку згенерував. Наразі функція підтримує 40 мов, в тому числі українську.
- Закріплювання та перейменування чатів — у бічній панелі з’явився список попередніх розмов, які користувачі можуть переміщати, закріплювати, видаляти та перейменовувати.
- Експорт коду — розробники додали більше можливостей, які дозволяють перенести програмний код Python, згенерований Bard, з вікна чату до Replit або Google Colab.
- Посилання на розмови — компанія полегшила обмін листуванням з іншими користувачами за допомогою створення посилань на них.
Що відомо про чатбота Bard?
Як і більшість схожих чатботів, Bard вміє відповідати на запитання, резюмувати тексти, писати код та багато іншого. На відміну від ChatGPT, інструмент має доступ до пошукового сервісу Google та може працювати з актуальною інформацією.
Bard презентували у лютому 2023 року. Спершу він був доступний мешканцям США та Великобританії. Згодом компанія розширила перелік країн, однак оминула публічний запуск в Європі через невідповідність вимогам регуляторів.
Зараз компанія заявила, що всі розбіжності подолано. Це дозволило запустити Bard у більшості країн ЄС.
Раніше Speka писала, що Google «легалізував» використання публічних даних з інтернету для навчання своїх моделей ШІ.