Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Щоб відчути атмосферу місця. Google суттєво оновлює пошукові алгоритми та мапи

Вадим Добровольський
Вадим Добровольський Редактор стрічки новин
29 вересня 2022 3 хвилин читання

Google на своєму щорічному заході Search On оголосив, що додає нові функції пошуку, щоб користувачі могли відчути атмосферу місця. Компанія продемонструвала безліч нових способів пошуку в інтернеті. Запитання пошуковій системі можна ставити у форматі фотографії або промовляти у мікрофон телефону, а пошукова видача перестає бути стрічкою з посиланнями: нові способи подання інформації можуть зацікавити користувача без уточнення запиту.

Google намагається відійти від класичної моделі, коли для отримання потрібного результату в пошуку потрібен максимально коректний запит. Для цього компанія використає новітні досягнення у галузі штучного інтелекту, машинного навчання та комп'ютерного зору. Яскравим прикладом цього підходу є служба Google Lens з новою функцією Multisearch: можна зробити пошук за зображенням, а потім скоригувати запит у текстовому форматі.

Анонсовані наступні зміни ще більше змінять класичну стрічку посилань, яка доповниться мозаїкою картинок та різними інформаційними віджетами. Розповідаємо про них.

Імерсивний вид

У мапах Google з'явиться функція Immersive View, завдяки якій можна детально оглянути місце, куди людина хоче поїхати. Це реалістичні аерофотозйомки світових визначних пам'яток. Опція «Імерсивний вид» спочатку з'явиться у Лос-Анджелесі, Лондоні, Нью-Йорку, Сан-Франциско та Токіо.

Neighborhood Vibe

Невдовзі з'явиться функція Neighborhood Vibe, створена для найкращого відображення атмосфери місця, про яке користувач веде пошук. Користувачі зможуть миттєво побачити атмосферу будь-якого району за допомогою фотографій та інформації зі спільноти Google Maps.

Neighborhood Vibe покаже цікаві місця в обраному регіоні, вона покликана допомогти користувачам вирішити, що варто завітати до того чи іншого місця. Найближчими місяцями ця функція буде доступна у всьому світі на платформах Android та iOS. Для визначення атмосфери місця компанія використовує штучний інтелект та локальні дані від користувачів Google Maps.

Live View або пошук з переглядом у реальному часі

Також Google запускає функцію пошуку в Live View. Вона дасть змогу використовувати камеру смартфону для пошуку важливих місць, таких як магазини, банкомати та ресторани. Скажімо, ви перебуваєте у незнайомому місці та хочете знайти найближчий банкомат, ви можете підняти камеру та побачити накладений на реальний світ зображення банкомата, який розташований поблизу. Те саме стосується будь-яких інших об'єктів пошуку.

Екологічна маршрутизація для розробників

Крім того, Google оголосив, що незабаром розробники зможуть ввімкнути екологічно чисту маршрутизацію мап у своїх застосунках. Екологічний маршрут Google Map дозволяє водіям бачити та обирати найбільш економічний маршрут.

Завдяки цьому такі компанії, як, наприклад, служби доставки, зможуть ввімкнути екологічно чисту маршрутизацію у застосунках та виміряти економію витрати пального. Google зазначає, що розробники також зможуть обирати тип двигуна, щоб отримати найточніші оцінки ефективності використання пального чи електроенергії.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Google почав тестувати наскрізне шифрування у групових чатах

Катерина Колонович 3 грудня 2022 13:20

Semi від Tesla, суд над Google, криптобіржа у Telegram. Ранкова SPEKA

Руслан Сорока 3 грудня 2022 09:30

Понад 100 тис. бізнесменів подали в суд на Google через рекламну політику

Руслан Сорока 2 грудня 2022 17:13

В Автралії Google та Facebook вже рік платять виданням за контент

Катерина Колонович 2 грудня 2022 10:58

Amazon надасть Україні послуги на $75 млн, ухвалений законопроєкт про е-довірчі послуги та NASAMS від США. Ранкова SPEKA

Руслан Сорока 2 грудня 2022 08:30