Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

День Незалежності — нові можливості для навчання

Iryna Vizir
Iryna Vizir Partnership Manager, Choice31
23 серпня 2023 5 хвилин читання
“Єдиний, хто не втомлюється, — час. А ми – живі, нам треба поспішати”   
Ліна Костенко

Нова професія (не) на часі

Ми у Choice31 замислилися над тим, що зараз тисячі українців змінюють місце проживання, роботу та йдуть новими кар’єрними шляхами. Звідки ж у них стільки сили та сміливості? Історій незалежності від обставин насправді дуже багато, та, здається, ця здатність знаходити вихід у будь-якій ситуації прошита у код нації. Маємо безліч прикладів для наслідування.

Великий Кобзар залишив світові цінну культурну спадщину, при цьому лише 12 років у своєму житті він був справді вільною людиною: 24 роки Тарас Шевченко був кріпаком, а 11 років минули у засланнях, під слідством та на солдатській службі. 

Олена Пчілка, мати Лесі Українки, попри царські заборони, жорстку русифікацію та ризик арешту, активно розвивала українську мову та культуру все своє життя. У складі делегації інтелігентів, де вона була єдиною жінкою, Олена приїхала до Петербурга оскаржувати заборону царя на друк українських книжок та навчання українською в школах. 

ШІ так бачить образ Олени Пчілки, якби вона жила у наш час  ШІ так бачить образ Олени Пчілки, якби вона жила у наш час 

Володимир Хавкін ще у 19 столітті створив перші вакцини проти холери та чуми. За свою неймовірно важку та плідну працю був нагороджений Нобелівською премією

Юрій Вороний випередив світову трансплантологію на кілька десятиліть і першим пересадив нирку від мертвого пацієнта до живого. 

Леоніду Станіславському зараз 99 років, а у 2021 році він увійшов до Книги рекордів Гіннеса як найстарший тенісист світу. Українець досі бере участь у чемпіонатах світу та Європи, благодійних заходах на підтримку України. 

А Марина Вязовська, вчена та докторка природничих наук, розв'язала задачу, над якою вчені всього світу працювали більш ніж 400 років: пакування куль у 8-вимірному просторі. 

Кожен боєць Сил оборони  зараз є Героєм для всіх нас і буде ним для наступних поколінь. 

Волонтери, лікарі, комунальники, залізничники, вчителі, водії, бармени, айтівці — українці віддані своїй справі та країні. 

Від вчительки, що проводить онлайн-урок на вулиці знеструмленого Києва, до підприємця, що вирішує відкрити кав'ярню у прифронтовому місті. Українці несуть добро, розвиваються, залишаються сильними й незалежними в усі часи. І наша мета — продовжити будувати краще майбутнє для України. 

Святкуймо День Незалежності разом

У Choice31 вирішили не просто відсвяткувати День Незалежності, а надати більше можливостей українцям зробити це з користю. Для себе та своїх близьких, для країни. 

Тож до свята ми даруємо 24% знижки на навчання диджитал-професій. Для цього варто лише пройти тест за цим посиланням та визначити, яка професія найбільше підходить.  

Компанія кар'єрного розвитку диджитал є частиною Netpeak Group та почала працювати з осені 2021 року. Тож більша частина її існування припала на воєнний стан. Але навчання необхідних ринку диджитал-професій не стало менш актуальним під час війни. Радше навпаки. Хтось полишив свою домівку, хтось втратив роботу, а деякі українці зрозуміли, що варто реалізовувати свій професійний потенціал прямо тут і зараз.  

Можливості від українців — українцям 

Менш ніж за два роки діяльності ми допомогли отримати навички з нової професії майже 1500 студентам. У Choice31 є власний центр працевлаштування. У ньому всі охочі можуть навчитися складати резюме, проходити співбесіди, підбирати для себе вакансії. 49% з тих, хто звернувся по допомогу до центру, знайшли роботу в українських ІТ-компаніях та закордонних. 

Ми регулярно проводимо грантові програми та створюємо більше можливостей для тих українців, які вирішили опанувати нову професію у диджитал. Так, у 2022 році компанія надала 10 грантів на навчання у межах програми Women for the Future. 

Того ж року ми стали одним із партнерів Мінцифри, взяв участь у проєкті IT Generation. Крім тих 30 грантів, що надало міністерство, ми вирішили додатково виділити шість місць, адже натхненних історій від кандидатів було так багато! 

Вже 22% випускників IT Generation працевлаштувалися, за цим показником Choice31 увійшов до трійки лідерів шкіл-партнерів проєкту. 

Тож обирай нову диджитал-професію і ти, ми завжди готові допомогти з кар’єрними викликами усім сміливим, рішучим та рідним українцям. 

Якщо ви хочете поділитися з читачами SPEKA власним досвідом, розповісти свою історію чи опублікувати колонку на важливу для вас тему, долучайтеся. Відтепер ви можете зареєструватися на сайті SPEKA і самостійно опублікувати свій пост.
50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Як будувати власну компанію, спілкуватись з інвесторами та розвивати продуктову культуру. Builders в IT

Єлизавета Гогілашвілі 10 годин тому

Платіжні сервіси для підприємців: додаткові витрати чи економія?

Владислав Миронович 23 години тому

Як впровадити продуктовий майндсет і що він змінить на рівні команди та компанії

Владислав Миронович 29 вересня 2023 14:45

IT Arena 2023: відкриваючи горизонти інноваційного бізнесу в Україні

Kateryna Romanenko 29 вересня 2023 10:00

Управління проєктами з RASCI: ключ до організації та ефективності

Андрій Чумаченко 28 вересня 2023 18:30