Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Claid.ai запустив ШІ-інструмент, який генерує унікальні фотографії продуктів

Руслан Сорока
Руслан Сорока Новинар SPEKA
30 березня 2023 3 хвилин читання

Заснований українцями Claid.ai by Let's Enhance запускає новий ШІ-інструмент Scene Creation. Він генерує маркетингові зображення для продуктів з описами в стилі бренду.

Як зазначили у компанії, Claid дозволяє користувачам створювати зображення продуктів за допомогою простого інтерфейсу, а натомість пропонує їм налаштовувані зображення. Їх можна використовувати для маркетингових кампаній у соціальних мережах, електронних листах, на сайтах тощо.

«Наша мета з Claid — допомогти компаніям використовувати найсучасніші технології для ефективного створення візуального контенту. Генеративний ШІ дозволяє нам зробити крок далі в цьому процесі створення та відкриває нові комерційні можливості для бізнесу. Підприємства роздрібної торгівлі та електронної комерції можуть створювати фотографії продуктів, які їм потрібні для залучення клієнтів, за значно менші витрати та час», — зазначила CEO та співзасновниця Claid & Let's Enhance Софія Швець.

Як працює Scene Creation від Claid.ai. Фото компанії.  Як працює Scene Creation від Claid.ai. Фото компанії. 

Як працює Scene Creation від Claid.ai

  • Сегментовані за галузями сцени. На момент запуску Scene Creation працює з понад 100 шаблонами для здоров'я та краси, напоїв, снеків, взуття та меблів і фурнітури. Технологія автоматично вставляє зображення продукту в обраний стиль, поєднує світло та колір і робить зображення реалістичними, ніби на фотосесії продукту.
  • Фірмовий колір. Сцени можна налаштувати відповідно до уподобань кольору. Користувачів можуть обрати будь-який колір для своєї композиції — фон, стиль або навіть окремі елементи.
  • Зручні підказки. Користувачі можуть описувати текстури, кольори та об'єкти на фоні, щоб налаштувати сцени відповідно до свого бачення та вимог.

Зазначається, що новий ШІ-інструмент допоможе компаніям заощадити понад $1000 на створенні студійного контенту та годинах робочого часу команди.

Як працює Scene Creation від Claid.ai. Фото компанії.  Як працює Scene Creation від Claid.ai. Фото компанії. 

«Крім того, більше не потрібно витрачати час на дослідження аналітики ринку електронної комерції. З Claid користувачі можуть обирати з найпопулярніших варіантів і розвивати свій бізнес, щоб стати найкращим результатом пошуку на ринках», — зазначили розробники. 

Отримати Scene Creation на Claid.ai можливо за $39 та 50 кредитів після створення нового облікового запису.

Раніше SPEKA розповідала, що Adobe представила новий інструмент під назвою Firefly. Він дозволить користувачам вводити текстові команди для швидкої обробки зображень.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Computex 2023: Nvidia використала штучний інтелект, щоб навчити неігрових персонажів говорити (відео)

Олександр Тартачний 17 годин тому

Нескінченний стрим Спанч Боба

Ганна Гілова 28 травня 2023 11:32

Піцерія Нової Зеландії пропонує заплатити за замовлення після смерті

Ганна Гілова 28 травня 2023 10:01

The Washington Post сформувала команди, відповідальні за ШІ

Ольга Горбенко 28 травня 2023 09:38

Київ очима штучного інтелекту. Майдан, метро, каштани та київська перепічка

Єлизавета Гогілашвілі 28 травня 2023 08:30