Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Новий інструмент OpenAI допоможе ідентифікувати текст, написаний штучним інтелектом

Катерина Колонович
Катерина Колонович Новинарка Speka.Media
1 лютого 2023 2 хвилин читання

OpenAI випустив інструмент, який допоможе визначити, був текст написаний людиною чи штучним інтелектом. Точність роботи підвищується зі збільшенням довжини тексту.

Компанія OpenAI розповіла, що створила класифікатор, який здатний відрізнити текст, написаний людиною, від тексту, згенерованого нейромережею. Він має допомогти виявляти використання ШІ для поширення дезінформації чи зловживань у сфері освіти.

Класифікатор навчали на текстах, створених людиною і згенерованих ШІ. Для цього запити до нейромереж формулювали відповідно до тем текстів, написаних людьми.

OpenAI попереджає, що інструмент не є повністю надійним, і рекомендує використовувати його лише для матеріалів англійською мовою. Під час тестів класифікатор визначав тексти, написані ШІ, з точністю 26%. У 9% випадків він помилявся у розпізнаванні тексту, створеного людиною.

Точність роботи класифікатора підвищується зі збільшенням обсягу тексту, що перевіряється. Його надійність під час перевірки невеликих текстів (менше тисячі знаків) буде низькою. Він також може дати помилковий результат під час перевірки відредагованого людиною тексту.

Нагадаємо, що раніше Google створив ШІ, який генерує музику різних жанрів за текстовим описом. Музика у ШІ MusicLM виходить дивною, а вокал незрозумілим. Користувачі поки що не зможуть створювати мелодію за допомогою цієї технології через порушення авторських прав.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Майбутнє ChatGPT у копірайтингу, ШІ в українських датацентрах та управління проєктами з RASCI: тиждень у «Спільноті»

Владислав Миронович 6 годин тому

Американські спецслужби створили центр безпеки для захисту від штучного інтелекту

Богдан Камінський 17 годин тому

Apple розробляє власну альтернативу ChatGPT

Богдан Камінський 30 вересня 2023 22:00

Spotify оголосила про відкриття доступу до транскрипції подкастів

Артем Житкевич 29 вересня 2023 22:44

Як змінився диджитал-ринок України та світу за 2023 рік — опитування Netpeak Group

Артем Житкевич 29 вересня 2023 19:30