Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Біткоїн лишався центром уваги ринку — Binance Research

Олеся Дерзська
Олеся Дерзська
2 травня 2024 2 хвилин читання

Згідно з оглядом ринку від Binance Research, ринок відзначився зростанням загальної капіталізації. При цьому BTC залишився в центрі уваги.

2 травня Binance Research, аналітичний підрозділ блокчейн-екосистеми Binance, опублікував огляд крипторинку за перший квартал 2024 року. Раніше платформа також опублікувала тижневий звіт, згідно з яким капіталізація криптовалют зросла на майже 3%.

Згідно зі звітом, у першому кварталі 2024 року успішний запуск спотових ETF на біткоїн вплинув на загальний успіх ринку та стрімке зростання капіталізації. При цьому, трьом основним лідерам ринку вдалося втримати позиції, як це було також у 2022 та 2023 роках, а мем-монети стали ще більш популярними.

Біткоїн показав зростання своєї домінантності на 1,6%, а Ethereum показував незначне зниження домінантності. Популярність на BNB теж зросла. В ігровій індустрії домінували BNB Chain, Ethereum та Polygon. Експерти повідомлять про консолідацію ринку ігор на цих платформах.

Ринок NFT активізувався та зріс на 27%. Це сталось завдяки підвищеній активності на платформах Bitcoin, Ethereum та Solana. Експерти Binance Research відзначають, що активність пов’язана з підвищеним інтересом до цих активів. Популярними колекціями стали Bitcoin Ordinals, NodeMonkeys, Pandora та Mad Lads.

Раніше Speka повідомляла про те, як колишнього CEO компанії Binance посадили за ґрати на 4 місяці, а BTC побив рекорд з вартості

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Ripple (XRP): чи нівелює оптимізм інвесторів слабку ринкову динаміку?

Павло Осадчук 11 червня 2024 14:40

Що відбувалося на крипторинку у травні 2024 року

Олеся Дерзська 11 червня 2024 14:04

Від соціальних мереж до криптогаманців: нова ера цифрових пріоритетів

Владислав Гринів 7 червня 2024 15:00

Домінування мемкоїнів і феномен Notcoin: що відбулося на криптовалютному ринку за останній тиждень?

Павло Осадчук 7 червня 2024 14:30

Кожен четвертий українець в великих містах володіє криптовалютою: дослідження

Владислав Паливода 6 червня 2024 21:40