Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Як відкрити бізнес у легкій промисловості, розповіли STEM is FEM і brabrabra

Кіра Іванова
Кіра Іванова Редакторка новин The Page/SPEKA
27 вересня 2023 2 хвилин читання

У Києві відбувся освітній модуль «Легка промисловість» від проєкту STEM is FEM та українського бренду brabrabra. Слухачки курсу узнали, як почати бізнес з шиття одягу.

Катерина Возіанова, засновниця брендів INDPOSHIV та Heroism, розповіла, як створити власний успішний бізнес та шити якісні чоловічі костюми для президента і героїв-військових. 

Ми завжди говорили, що шиємо костюми для найкращих чоловіків нашої країни. І під час повномасштабного вторгнення переконались в тому, що так і є. Героями наших кампейнів є Масі Найєм, адвокат та військовослужбовець, Ілля Самойленко, військовий полку «Азов», який пройшов полон.
Катерина Возіанова

Підписуйтеся на наші соцмережі

Співзасновниця консалтингової компанії 17:59 Олеся Вершигора розповіла про екологію у сфері легкої промисловості. Мода залишається однією з індустрій, що найбільше забруднюють планету, нагадала вона. Легка промисловість продукує 10% від усіх викидів парникових газів.

Головна тренерка Школи білизни brabrabra Анна Горобець говорила про вплив білизни на здоров’я та впевненість жінки. Важливо не лише створювати комфортну білизну, а й вчити жінок правильно її підбирати, вважає вона. 

Крім теорії, була й практика — воркшоп «Розробка моделі білизни» та конкурсне завдання.

STEM is FEM — освітній проєкт популяризації STEM-спеціальностей (Science, Technology, Engineering and Mathematics) серед дівчат. Проєкт об’єднує однодумців і створює спільноту, у якій дівчата підтримують одна одну, діляться ідеями та розвиваються разом. STEM is FEM був ініційований українським ІТ-підприємцем і засновником технологічної компанії Roosh Сергієм Токарєвим.

brabrabra — український бренд жіночої комфортної білизни. Бренд регулярно підтримує соціальні проєкти, фокус яких — здоров’я жінок, екологія та розвиток бізнесу в Україні.

Підписуйтеся на наші соцмережі

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

МХП провела освітній захід — MHP AGRI Future 2.0

Сергій Коноплицький 10 липня 2024 15:43

Для чого потрібна карʼєрна стратегія або чому важливо розуміти, що тебе очікує за 5 років?

Марія Баня 27 червня 2024 17:20

Освіта 2024: Чи треба школярам іти у технарі?

Сергій Коноплицький 25 червня 2024 18:28

Аспірантура на контракті не даватиме відстрочки від мобілізації

Владислав Паливода 24 червня 2024 20:39

Український STEM is FEM долучився до найбільшої техконференції для жінок в Європі

Вікторія Рудзінська 19 червня 2024 17:47