Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Як відкрити бізнес у легкій промисловості, розповіли STEM is FEM і brabrabra

Кіра Іванова
Кіра Іванова Редакторка новин The Page/SPEKA
27 вересня 2023 2 хвилин читання

У Києві відбувся освітній модуль «Легка промисловість» від проєкту STEM is FEM та українського бренду brabrabra. Слухачки курсу узнали, як почати бізнес з шиття одягу.

Катерина Возіанова, засновниця брендів INDPOSHIV та Heroism, розповіла, як створити власний успішний бізнес та шити якісні чоловічі костюми для президента і героїв-військових. 

Ми завжди говорили, що шиємо костюми для найкращих чоловіків нашої країни. І під час повномасштабного вторгнення переконались в тому, що так і є. Героями наших кампейнів є Масі Найєм, адвокат та військовослужбовець, Ілля Самойленко, військовий полку «Азов», який пройшов полон.
Катерина Возіанова

Співзасновниця консалтингової компанії 17:59 Олеся Вершигора розповіла про екологію у сфері легкої промисловості. Мода залишається однією з індустрій, що найбільше забруднюють планету, нагадала вона. Легка промисловість продукує 10% від усіх викидів парникових газів.

Головна тренерка Школи білизни brabrabra Анна Горобець говорила про вплив білизни на здоров’я та впевненість жінки. Важливо не лише створювати комфортну білизну, а й вчити жінок правильно її підбирати, вважає вона. 

Крім теорії, була й практика — воркшоп «Розробка моделі білизни» та конкурсне завдання.

STEM is FEM — освітній проєкт популяризації STEM-спеціальностей (Science, Technology, Engineering and Mathematics) серед дівчат. Проєкт об’єднує однодумців і створює спільноту, у якій дівчата підтримують одна одну, діляться ідеями та розвиваються разом. STEM is FEM був ініційований українським ІТ-підприємцем і засновником технологічної компанії Roosh Сергієм Токарєвим.

brabrabra — український бренд жіночої комфортної білизни. Бренд регулярно підтримує соціальні проєкти, фокус яких — здоров’я жінок, екологія та розвиток бізнесу в Україні.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

MacPaw представив мультфільми про кібербезпеку — відео

Богдан Камінський 30 листопада 2023 18:50

Google інвестує $10 млн у навчання студентів кібербезпеці в ЄС та Україні

Богдан Камінський 29 листопада 2023 15:46

Корпоративне навчання: навіщо потрібне та як організувати

Victoriia Palaguta 26 жовтня 2023 12:15

Наука — це вона: ким були перші жінки в ІТ і як збільшити їхню кількість у галузі сьогодні

Kateryna Romanenko 23 жовтня 2023 10:30

Як створити бізнес в легкій промисловості — STEM is FEM та brabrabra

Артем Житкевич 27 вересня 2023 18:24