Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Український STEM is FEM долучився до найбільшої техконференції для жінок в Європі

Вікторія Рудзінська
Вікторія Рудзінська Новинарка SPEKA
19 червня 2024 2 хвилин читання

Освітній проєкт STEM is FEM взяв участь у найбільшій європейській технологічній конференції для жінок Perspektywy Women in Tech 2024, що відбувалася у Варшаві. 

Про це повідомляє STEM is FEM.

Perspektywy Women in Tech 2024 зібрала близько 14 000 учасників та учасниць з усього світу, ставши майданчиком для обміну досвідом, налагодження нових партнерств і обговорення актуальних питань tech-індустрії. 

Аліна Щербина, Strategic Lead проєкту, представила міжнародній аудиторії першу STEM-екосистему в Україні, розповіла про виклики у боротьбі з гендерною нерівністю у науці та технологіях і поділилась успіхами у подоланні цих проблем.

Підписуйтеся на наші соцмережі

Український STEM is FEM долучився до найбільшої техконференції для жінок в Європі Український STEM is FEM долучився до найбільшої техконференції для жінок в Європі

Аліна Щербина розповіла про три спільноти, створені в межах нової STEM-екосистеми, організацію активностей для їхніх учасників та плани на майбутнє. Вона зазначила, що іноземні учасниці були зацікавлені в тому, як можна стати менторками для дівчат STEM is FEM та як їхні організації можуть співпрацювати з проєктом.

Особливу увагу привернула Ukrainian Tech Zone, де сотні учасниць з України мали змогу виступити, поспілкуватися та обмінятися досвідом. Аліна Щербина підкреслила важливість ком’юніті для молодих жінок, які тільки починають свій шлях у STEM, і необхідність мати рольові моделі та наставниць, які б підтримували їх на цьому шляху.

На саміті обговорювали жіноче лідерство, потребу в більшій кількості жінок у світовій tech-індустрії та способи розширення їхніх можливостей у технологіях. Особлива увага була приділена розвитку штучного інтелекту, зокрема етичності використання ШІ-технологій та їхньому впливу на ринок праці і безпеку людей.

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв
Ініціатор STEM is FEM

"Ми створили першу STEM-екосистему в Україні для того, щоб професіонали могли передавати знання та досвід молоді. Адже ідеї живі лише тоді, коли ними діляться. І саме тому STEM is FEM долучився до цьогорічного саміту: аби показати унікальний досвід України та познайомитися з тенденціями та проєктами Європи. Ми всі знаємо: прогрес можливий лише спільними зусиллями".

Підписуйтеся на наші соцмережі

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Призовий фонд $100 тисяч: в Україні відбувся перший ETHKyiv хакатон

Ростислав Бортман 1 липня 2024 13:26

Для чого потрібна карʼєрна стратегія або чому важливо розуміти, що тебе очікує за 5 років?

Марія Баня 27 червня 2024 17:20

STEM is FEM презентує платформу для підвищення кваліфікації вчителів

Вікторія Рудзінська 7 травня 2024 22:06

«Обʼєднати тисячі дівчат в спільноту». Інтерв’ю з ініціатором та керівницею STEM is FEM

Сергій Коноплицький 1 квітня 2024 15:50

STEM is FEM провела відкритий вебінар про нетворкінг

Богдан Камінський 22 березня 2024 16:45